Латвія — Хорватія
0+

Початок матчу: 18.11.23 19:00.

Червоно-біло-червоні у восьмому турі крупно поступилися Туреччині в Коньї, хоча тримали ворота на замку до початку другого тайму, 0-4. Шість із дев'яти ударів 11 вовків пройшли повз ціль. Гості рідше створювали небезпечні атаки (13-52), а кіпер Озолс зробив п'ять сейвів. Полум'яні програли Уельсу в Кардіффі, 1-2. Шашкові лише тричі влучили у ворота, а домінування у володінні м'ячем не принесло результату (шістдесят шість відсотків, сімсот десять пасів).

.

Зустріч Латвія - Хорватія дивитися онлайн, сторони двічі перетиналися в Ризі. У відборах ЧС-2002 і ЧЄ-2012 балканська команда виявилася сильнішою (1-0 і 3-0). У першому колі підопічні Даліча розгромили суперника в Рієці, 5-0. Петкович ще до перерви оформив дубль і віддав асист, а Перішич зробив дві результативні передачі.

Колектив із Балтійського регіону замикає групу D (три бали). Sarkanbaltsarkanie пропустили сімнадцять м'ячів. Лише шість учасників кваліфікації обороняються ще гірше. У домашніх зустрічах 11 вовків поступилися Туреччині на останніх хвилинах, 2-3, програли Уельсу, 0-2, але перемогли Вірменію, 2-0. Поєдинок Латвія - Хорватія дивитися онлайн.

Ще в середині вересня червоно-біло-червоні позбулися навіть теоретичних шансів на вихід в основну частину Євро. Близько сотні вболівальників із сектору Н стадіону Сконто в поєдинку проти гостей з Кавказу показово залишили трибуни і повернулися на свої місця лише після перерви. Так, фанати засвідчили невдоволення результатами та роботою тренера Казакевича.

Хорвати замикають трійку лідерів (десять балів). У полум'яних найнадійніший захист у групі (чотири пропущені). У Пашаліча чотири бали за системою гол+пас (2+2), Крамарич відзначився тричі. У виїзних матчах кваліфікації шашкові перемогли Туреччину в Бурсі, 2-0, і Вірменію в Єревані, 1-0, але програли в Кардіффі. Матч Латвія - Хорватія дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.11.23 19:00. Червоно-біло-червоні у восьмому турі крупно поступилися Туреччині в Коньї, хоча тримали ворота на замку до початку другого тайму, 0-4. Шість із дев'яти ударів 11 вовків пройшли повз ціль. Гості рідше створювали небезпечні атаки (13-52), а кіпер Озолс зробив п'ять сейвів. Полум'яні програли Уельсу в Кардіффі, 1-2. Шашкові лише тричі влучили у ворота, а домінування