Франція — Гібралтар
0+

Початок матчу: 18.11.23 21:45.

Сині в сьомому турі здолали в Амстердамі Нідерланди, 2-1. Мбаппе оформив дубль і відкрив рахунок уже на сьомій хвилині. Ле Бле завдали п'ятнадцять ударів (сім у площину) і випереджали суперника за багатьма параметрами. П'ятдесят четверті приймали Ірландію у Фару і до перерви пропустили два м'ячі, 0-4. Якби не вісім сейвів кіпера Колейнга, то результат був би ще сумнішим. Господарі чотири рази пробили по воротах (усі мимо) і створили лише п'ять небезпечних атак.

Гру Франція - Гібралтар дивитися онлайн, опоненти не перетиналися до нинішньої кваліфікації. У червні фіналіст катарського Мундіалю розгромив опонента на Ештадіу Алгарве, а Мбаппе записав в актив гол+пас, 3-0. Підопічні Дешама впевнено лідирують у групі В і досі не втрачали балів (вісімнадцять балів). Триколірні достроково вийшли на ЧЄ. У синіх найміцніший захист у відбірковому циклі (один пропущений).

Кіліан забив шість м'ячів і зробив три асисти. У Парижі Ле Бле перемогли Нідерланди, 4-0, Ірландію, 2-0, і Грецію, 1-0. У заявку на листопадові зустрічі вперше включили сімнадцятирічного Заїр-Емері, який представляє ПСЖ. Наставник французів заявив, що Мбаппе заслуговував отримати Золотий м'яч, і назвав третє місце розчаруванням. Також тренер задоволений формою Жиру, тому продовжує запрошувати його в команду, незважаючи на вік. Матч Франція - Гібралтар дивитися онлайн.

Гібралтарці замикають групу і все ще не набирали залікові пункти. П'ятдесят четверті залишилися єдиним колективом, який ще не відзначався у кваліфікації. Крім того, збірна примудрилася пропустити вже двадцять один раз.

Лише Кіпр, Сан-Марино та Ліхтенштейн обороняються ще гірше. У виїзних поєдинках відбіркового циклу підопічні Рібаса поступилися Нідерландам, 0-3, Ірландії, 0-3, і Греції, 0-5. Битва Франція - Гібралтар дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.11.23 21:45. Сині в сьомому турі здолали в Амстердамі Нідерланди, 2-1. Мбаппе оформив дубль і відкрив рахунок уже на сьомій хвилині. Ле Бле завдали п'ятнадцять ударів (сім у площину) і випереджали суперника за багатьма параметрами. П'ятдесят четверті приймали Ірландію у Фару і до перерви пропустили два м'ячі, 0-4. Якби не вісім сейвів кіпера Колейнга, то результат був би ще сум