Швейцарія — Косово
0+

Початок матчу: 18.11.23 21:45.

Червоні хрестоносці у восьмому турі ледь не поступилися Білорусі в Санкт-Галлені, поступаючись 1-3 до вісімдесят восьмій хвилині, 3-3. Шакірі оформив гол+пас. Чотирнадцять із двадцяти чотирьох ударів наті пройшли повз ціль. Господарі набагато частіше створювали небезпечні атаки (90-9) і впевнено контролювали м'яч (сімдесят один відсоток). 12 листопада золоті хлопчики здолали в Приштині Ізраїль у перенесеному матчі, 1-0. Дарданці зробили лише двісті п'ятдесят вісім пасів, тринадцять разів пробили по воротах (сім у площину) і активніше порушували правила (18-11).

Зустріч Швейцарія - Косово дивитися онлайн, опоненти до нинішньої кваліфікації перетиналися в березні 2022 року. Тоді суперники розписали нічию у спарингу, який пройшов у Цюриху, 1-1. У першому колі сторони також не визначили сильнішого на стадіоні Фаділь Вокрі, 2-2. Балканський колектив двічі відігравався по ходу зустрічі, а Мурікі оформив дубль і забив другий гол уже на дев'яносто четвертій хвилині.

Підопічні Якіна посідають другу сходинку в групі I (п'ятнадцять очок). Команда-А відвантажила опонентам двадцять м'ячів. Тільки Португалія відзначалася у відборі частіше. Амдуні завдав шість точних ударів, Фройлер і Шакірі записали в актив по п'ять результативних дій, у Джака - чотири. У Женеві та Сьйоні россокрочаті розгромили Ізраїль та Андорру з рахунком 3-0. У Люцерні наті розписали мирову з Румунією, 2-2. Матч Швейцарія - Косово дивитися онлайн.

Косово перебуває на четвертій позиції з десятьма пунктами. Рашица набрав сім балів за системою гол+пас (3+4), Мурікі - чотири (3+1). У виїзних поєдинках золоті хлопчики поступилися в Будапешті Білорусі, 1-2, програли в Бухаресті, 0-2, розписали нічию в Тель-Авіві, 1-1, і здобули впевнену вікторію в Андоррі-ла-Вельї, 3-0. За останні чотири роки дарданці здобули всього три перемоги на чужому полі. У червні 2022 року балканський колектив виявився сильнішим за Кіпр у Ларнаці, 2-0, а в Батумі здолав Грузію у вересні 2021, 1-0. Поєдинок Швейцарія - Косово дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.11.23 21:45. Червоні хрестоносці у восьмому турі ледь не поступилися Білорусі в Санкт-Галлені, поступаючись 1-3 до вісімдесят восьмій хвилині, 3-3. Шакірі оформив гол+пас. Чотирнадцять із двадцяти чотирьох ударів наті пройшли повз ціль. Господарі набагато частіше створювали небезпечні атаки (90-9) і впевнено контролювали м'яч (сімдесят один відсоток). 12 листопада золоті хлопчи