Німеччина — Туреччина
0+

Початок матчу: 18.11.23 21:45.

Футбольна подія відбудеться на Олімпійському стадіоні в Берліні, де опоненти зійдуться в товариському спарингу. Для приймаючої сторони зустріч із Мексикою завершилася нічиєю, 2-2. Поєдинок був насиченим та емоційним. Перший гол на двадцять п'ятій хвилині забив Антоніо Рюдігер, вивівши своїх уперед. Однак на тридцять сьомій Уріель Антуна вирівняв рахунок, а на початку другого тайму Ерік Санчес приніс колективу перевагу. Однак відповідь німців не змусила себе чекати, і на п'ятдесят першій хвилині Ніклас Фуллькруг вирівняв рахунок на табло.

Зустріч зі США призвела до вражаючої перемоги, 1-3 для бундестіму, де він продемонстрував справжню футбольну витонченість та ефективність. У захоплюючому бою з Францією вдалося взяти гору, 2-1, підкресливши свою готовність до важких завдань. Соренування Німеччина - Туреччина дивитися онлайн. Поразка від Японії, 1-4, стала важким випробуванням для збірної, але цей результат може слугувати стимулом до вдосконалення. Колумбія виявилася сильнішою в товариському матчі, завершивши його з підсумком 0-2, але це лише тимчасові труднощі для німецької машини. Гості вразили своєю тактикою, розгромивши Латвію, 4-0. Вони показують впевненість і здатність до результативності. Суперництво Німеччина - Туреччина дивитися онлайн. Протистояння з Хорватією завершилося перемогою, 1-0, що свідчить про вміння витримувати напружені змагання та виходити переможцями. Місячні зірки поступилися Японії, 4-2, у товариському протистоянні, але вони показали себе з хорошого боку, забивши два м'ячі.

У сутичці з Вірменією визначити переможця не вдалося, 1-1. Майбутні візитери продемонстрували стійкість і боротьбу за кожен м'яч. Футболісти впевнено перемогли Уельс, 2-0, що свідчить про їхню хорошу готовність. Тепер перед уболівальниками розгорнеться битва, де німецька дисципліна і турецька стійкість зіткнуться на полі. Хто стане переможцем цього захопливого протистояння. Можна зіткнення Німеччина - Туреччина дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.11.23 21:45. Футбольна подія відбудеться на Олімпійському стадіоні в Берліні, де опоненти зійдуться в товариському спарингу. Для приймаючої сторони зустріч із Мексикою завершилася нічиєю, 2-2. Поєдинок був насиченим та емоційним. Перший гол на двадцять п'ятій хвилині забив Антоніо Рюдігер, вивівши своїх уперед. Однак на тридцять сьомій Уріель Антуна вирівняв рахунок, а на поча