Сербія — Болгарія
0+

Початок матчу: 19.11.23 16:00.

Білі орли у восьмому турі обіграли в Белграді Чорногорію, 3-1. Мітровіч оформив дубль і віддав асист, у Тадича гол+пас. Вісім із вісімнадцяти ударів господарів пройшли повз ціль. Підопічні Стойковича частіше створювали небезпечні атаки (69-38). Леви поступилися в Софії Литві, 0-2. Триколірні залишилися в меншості наприкінці першого тайму. За дванадцять фолів команда заробила шість жовтих карток, а ще дванадцять разів пробила по воротах (чотири в створ).

Поєдинок Сербія - Болгарія дивитися онлайн, супротивники до нинішньої кваліфікації перетиналися тільки в спарингах. У 2008 році наступник Югославії розгромив суперника з рахунком 6-1. У першому колі білі орли змогли уникнути поразки в Разграді на дев'яносто шостій хвилині, 1-1. Колектив Стойковича посідає другу позицію в групі G (тринадцять пунктів).

В активі Мітровіча шість результативних дій (5+1), у Тадича - п'ять (2+3), Влаховіч відзначився тричі і зробив передачу. Збірна на стадіоні Райко Мітіч перемогла Литву, 2-0, і Чорногорію, але поступилася Угорщині, хоча відкрила рахунок на десятій хвилині, 1-2. В останніх п'яти поєдинках у Белграді серби здобули чотири перемоги. Зустріч Сербія - Болгарія дивитися онлайн.

Болгари замикають групу і залишаються без єдиної вікторії у кваліфікації (два бали). У трьох виїздах леви не поступилися тільки Литві в Каунасі, хоча з сімнадцятої хвилини грали в більшості, 1-1. Також триколірні невдало з'їздили до Угорщини в Будапешт, 0-3. У Подгориці команда змарнувала нічию з Чорногорією на дев'яносто шостій хвилині. Крім того, гості понад півгодини діяли з чисельною перевагою і не реалізували пенальті, 1-2.

Востаннє збірна перемагала на чужому полі в офіційному матчі у вересні 2022 року, коли засмутила Північну Македонію в Скоп'є, 1-0. Примітно, що і в цьому випадку суперник заробив вилучення. Гру Сербія - Болгарія дивитися онлайн.

Початок матчу: 19.11.23 16:00. Білі орли у восьмому турі обіграли в Белграді Чорногорію, 3-1. Мітровіч оформив дубль і віддав асист, у Тадича гол+пас. Вісім із вісімнадцяти ударів господарів пройшли повз ціль. Підопічні Стойковича частіше створювали небезпечні атаки (69-38). Леви поступилися в Софії Литві, 0-2. Триколірні залишилися в меншості наприкінці першого тайму. За дванадцять фолів команд