Угорщина — Чорногорія
0+

Початок матчу: 19.11.23 16:00.

Чарівні мадяри у восьмому турі вирвали нічию з Литвою в Каунасі, поступаючись 0-2 до середини другого тайму, 2-2. Собослай оформив гол+пас. Гості завдали вісімнадцять ударів (вісім у площину), інтенсивніше створювали небезпечні атаки (67-29) і краще контролювали м'яч (володіння шістдесят два відсотки, паси 602-320). Хоробрі соколи поступилися Сербії в Белграді, 1-3. Підопічні Радуловича вісім разів пробили по воротах, але в половині випадків ці спроби не принесли проблем супернику.

Поєдинок Угорщина - Чорногорія дивитися онлайн, опоненти до поточної кваліфікації перетиналися тільки в контрольних поєдинках. У першому колі команди не визначили сильнішого в Подгориці, 0-0. Триколірні очолюють групу G (чотирнадцять балів). Варга забив чотири м'ячі, Собослай узяв участь у чотирьох голах.

Національні 11 перемогли на Пушкаш Арені Болгарію, 3-0, Литву, 2-0, і Сербію, 2-1. Віллі Орбан травмувався у вересневому спарингу проти Чехії, 1-1. Мінімальний термін відновлення захисника становить десять тижнів, тому в прийдешніх зустрічах капітан РБ Лейпциг не допоможе своїм співвітчизникам. Матч Угорщина - Чорногорія дивитися онлайн.

Чорногорія замикає трійку лідерів (вісім балів). У хоробрих соколів залишилися скромні теоретичні шанси на путівку в основну частину Євро. Йоветіч був задіяний у трьох із шести результативних атаках збірної. У виїзних матчах підопічні Радуловича здолали Болгарію в Разграді, 1-0, втратили перемогу над Литвою в Каунасі на дев'яносто четвертій хвилині, 2-2, а також дали бій сербам на стадіоні Райко Мітіч.

.

Шість із дев'яти попередніх гостьових поєдинків завершилися для Монтенегро поразкою. У цьому відрізку колектив завоював лише дві вікторії на чужому полі. Окрім вдалої поїздки до Болгарії, Чорногорія в червні 2022 року розгромила Румунію в Бухаресті в рамках Ліги наці, 3-0. Зустріч Угорщина - Чорногорія дивитися онлайн.

Початок матчу: 19.11.23 16:00. Чарівні мадяри у восьмому турі вирвали нічию з Литвою в Каунасі, поступаючись 0-2 до середини другого тайму, 2-2. Собослай оформив гол+пас. Гості завдали вісімнадцять ударів (вісім у площину), інтенсивніше створювали небезпечні атаки (67-29) і краще контролювали м'яч (володіння шістдесят два відсотки, паси 602-320). Хоробрі соколи поступилися Сербії в Белграді, 1-3