Чехія — Молдова
0+

Початок матчу: 20.11.23 21:45.

Народна команда у восьмому турі здолала в Пльзені Фарерські острови завдяки пенальті, 1-0. Шістнадцять із двадцяти дев'яти ударів локомотива пройшли повз. Господарі інтенсивніше створювали небезпечні атаки (95-27). Триколірні у Варшаві розписали мирову з Польщею, відкривши рахунок на двадцять шостій хвилині, 1-1. Гості лише раз влучили у ворота і зробили двісті тридцять передач. За чотирнадцять фолів підопічні Клещенка отримали шість жовтих карток. Кіпер Райлян зробив шість сейвів.

Протистояння Чехія - Молдова дивитися онлайн, опоненти виступали разом у кваліфікації Євро-2004. Тоді в Оломоуці команда з Центральної Європи розгромила суперника, 5-0. У першому колі сторони не визначили сильнішого в Кишиневі, 0-0. Кухта міг вивести фаворита вперед у першому таймі, але взяття воріт скасували (офсайд). Колектив Шилгавого посідає другу сходинку в групі Е (одинадцять балів). Черни забив три м'ячі. У домашніх поєдинках національна збірна перемогла в Празі Польщу, 3-1, у Пльзені обіграла Фарери, а в столиці розійшлася миром з Албанією, 1-1. У середині жовтня вболівальники локомотива почали вимагати відставку тренера через поразку в матчі з конкурентом. Серед претендентів на посаду значиться наставник Лівану Гашек і Лавічка, який обіймає посаду менеджера по роботі з молодими футболістами в Славії. Гру Чехія - Молдова дивитися онлайн.

Молдова перебуває на четвертій позиції (дев'ять балів). Ніколаєску взяв участь у п'яти голах триколірних із шести. У виїзних зустрічах колектив поступився Албанії в Тирані, 0-2, розписав нічию Польщею та здолав Фарерські острови в Торсхавні, 1-0.

Колишній кіпер збірної Чебану заявив, що світова у Варшаві довела, що попередні результати виявилися не везінням, а підсумком виконаної роботи. Іліє зазначає, що це важливо для психології та закріплення на тому рівні, який демонструє збірна цього року. Матч Чехія - Молдова дивитися онлайн.

Початок матчу: 20.11.23 21:45. Народна команда у восьмому турі здолала в Пльзені Фарерські острови завдяки пенальті, 1-0. Шістнадцять із двадцяти дев'яти ударів локомотива пройшли повз. Господарі інтенсивніше створювали небезпечні атаки (95-27). Триколірні у Варшаві розписали мирову з Польщею, відкривши рахунок на двадцять шостій хвилині, 1-1. Гості лише раз влучили у ворота і зробили двісті тр