Північна Ірландія — Данія
0+

Початок матчу: 20.11.23 21:45.

Зелено-біла армія у восьмому турі поступилася в Белфасті Словенії, пропустивши єдиний м'яч на п'ятій хвилині. Ближче до середини другого тайму господарі залишилися в меншості. Підопічні О'Нілла лише двічі влучили у ворота, але частіше створювали небезпечні атаки (42-23). Червона гвардія в Серравалле здолала Сан-Марино, 2-1. Червоно-білі домінували у володінні (сімсот сімдесят два паси), а чотири удари з десяти були заблоковані.

Протистояння Північна Ірландія - Данія дивитися онлайн, колективи виступали у кваліфікації Євро 1980, 1992 і 2008. Сорок п'ять років тому автономія Великобританії виявилася сильнішою, 2-1. У 1990 році суперники розписали мирову, 1-1, а в 2007 зелено-біла армія знову святкувала вікторію, 2-1. Представники Сполученого Королівства посідають п'яту сходинку в групі Н (шість балів). На Віндзор Парк збірна програла Словенії, Казахстану та Фінляндії з однаковим рахунком 0-1, а також розгромила Сан-Марино, 3-0.

В одному виданні писали, що склад учасників відбіркового циклу дарував надію, але шлях на ЧЄ став схожим на пекло. У RTE порадили футболістам порадіти за яструбів, які продовжують боротьбу за путівку на Євро, хоча в рейтингу ФІФА перебувають на сорок позицій нижче, ніж Північна Ірландія. Битва Північна Ірландія - Данія дивитися онлайн.

Данці у восьми турах заробили дев'ятнадцять балів. Хейлунд взяв участь у восьми голах динаміту, Вінд - у шести. На виїзді червона гвардія поступилася Казахстану в Астані, 2-3, розписала нічию зі Словенією в Любляні, 1-1, а також здолала Фінляндію в Гельсінкі, 1-0, і перемогла Сан-Маріно в Серравалле.

Гойлунд і Еріксен травмувалися в матчі Манчестер Юнайтед проти Лутона, тому не зможуть допомогти своїй збірній у вирішальних зустрічах кваліфікації. У жовтні Вінда вибрали для проходження допінг-тесту. За словами Йонаса, за останні шість місяців він проходив процедуру кілька разів. Матч Північна Ірландія - Данія дивитися онлайн.

Початок матчу: 20.11.23 21:45. Зелено-біла армія у восьмому турі поступилася в Белфасті Словенії, пропустивши єдиний м'яч на п'ятій хвилині. Ближче до середини другого тайму господарі залишилися в меншості. Підопічні О'Нілла лише двічі влучили у ворота, але частіше створювали небезпечні атаки (42-23). Червона гвардія в Серравалле здолала Сан-Марино, 2-1. Червоно-білі домінували у володінні (сім