Аргентина — Уругвай
0+

Початок матчу: 17.11.23 02:00.

Біло-блакитні в четвертому турі обіграли в Лімі Перу, 2-0. Мессі оформив дубль у першому таймі. Після перерви Лео міг зробити хет-трик, але взяття воріт скасували через офсайд. Альбіселесте впевнено тримали м'яч (володіння шістдесят відсотків, шістсот шість передач). Чарруа в Монтевідео перемогли Бразилію, 2-0. В активі Нуньєса гол+пас. Господарі лише двічі потрапили в площину воріт.

Протистояння Аргентина — Уругвай дивитись онлайн, сторони провели у кваліфікації Мундіалю п'ять матчів із початку 2000-х у Буенос-Айресі та Мендосі. Чинний чемпіон світу виграв усі ці зустрічі, а в чотирьох випадках відзначався щонайменше двічі. Востаннє гості заробляли очки ще 1997 року, 0-0. У чотирьох попередніх очних поєдинках Мессі забив п'ять голів. Ексзірка Барселони також відзначалася в грі п'ятнадцятирічної давності. Підопічні Скалоні очолюють таблицю відбірного циклу (дванадцять балів). Команда досі не пропускала. Лео відзначився тричі, у Ді Марії два асисти. У домашніх матчах альбіселесте здолали Еквадор та Парагвай з однаковим результатом – 1-0. Гру Аргентина — Уругвай дивитись онлайн.

Мессі, який нещодавно отримав восьмий Золотий м'яч, не знає, чи виступатиме на ЧС-2026. Під час проведення наступного Мундіалю легенді Аргентини виповниться 39 років. Додамо, що Ліонель став рекордсменом за кількістю м'ячів у регіональній кваліфікації.

Уругвайці йдуть на другому рядку (сім пунктів). Небесні олімпійці забили найбільше після чотирьох турів. Водночас Чарру пропустили п'ять голів. Тільки Чилі та Болівія обороняються гірше. Де Ла Крус і Нуньєс записали до активу по чотири результативні дії. У двох виїзних зустрічах ла селесте завоювали тільки один бал. Підопічні Б'єлси поступилися в Кіто Еквадору, 1-2, і розписали мирову з Колумбією в Барранкільї, 2-2. Бій Аргентина — Уругвай дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.11.23 02:00. Біло-блакитні в четвертому турі обіграли в Лімі Перу, 2-0. Мессі оформив дубль у першому таймі. Після перерви Лео міг зробити хет-трик, але взяття воріт скасували через офсайд. Альбіселесте впевнено тримали м'яч (володіння шістдесят відсотків, шістсот шість передач). Чарруа в Монтевідео перемогли Бразилію, 2-0. В активі Нуньєса гол+пас. Господарі лише двічі потрап