Бразилія — Аргентина
0+

Початок матчу: 22.11.23 02:30.

Жовто-зелені в п'ятому турі поступилися в Барранкільї Колумбії, хоча відкрили рахунок на четвертій хвилині, 1-2. Вісім з одинадцяти ударів селесао пройшли повз ціль. Кіпер Аллісон врятував гостей у восьми епізодах. Біло-блакитні в Буенос-Айресі програли Уругваю, 0-2. Чинний чемпіон світу лише тричі влучив у площину воріт, а володіння м'ячем (п'ятдесят дев'ять відсотків) та частіші небезпечні атаки (51-30) не вплинули на результат.

Бій Бразилія — Аргентина дивитись онлайн, опоненти провели чотири матчі у відборах Мундіалю з 2000 року на полі Федеративної Республіки. Пентакампеони здобули три перемоги із загальним рахунком 9-2, а у 2008 суперники розписали мирову, 0-0. Підопічні Дініша посідають п'яту сходинку (сім пунктів). У попередніх трьох турах канарки заробили один бал. В активі Неймара п'ять результативних дій, у Родріго – три. Вдома обрані розгромили Болівію в Белені, 5-1, і в Куябі пропустили вікторію над Венесуелою на вісімдесят п'ятій хвилині, 1-1. Вінісіус не допоможе жовто-зеленим через пошкодження. Сімнадцятирічний Ендрік Феліпе став четвертим наймолодшим дебютантом в історії селесао. Тільки Коутінью, Еду та Пеле вперше виходили у футболці Бразилії в більш юному віці.

Пентакампеони замикають трійку збірних із найдорожчим складом (понад один мільярд євро). Гру Бразилія — Аргентина дивитись онлайн.

Аргентинці очолюють таблицю відбору (дванадцять очок). Мессі забив три голи альбіселесте із семи. У виїзних поєдинках біло-блакитні розгромили Болівію в Ла-Пасі, 3-0, та обіграли Перу в Лімі, 2-0. Лео після зустрічі з Уругваєм заявив, що колись команда мала поступитися.

Скалоні повідомив, що не став викликати вінгера МЮ Гарначо, оскільки Алехандро отримував мало ігрового часу на міжнародній арені. У згаданому рейтингу чинні чемпіони світу увійшли до першої шістки за вартістю складу (сімсот вісімдесят дев'ять мільйонів). Протистояння Бразилія — Аргентина дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.11.23 02:30. Жовто-зелені в п'ятому турі поступилися в Барранкільї Колумбії, хоча відкрили рахунок на четвертій хвилині, 1-2. Вісім з одинадцяти ударів селесао пройшли повз ціль. Кіпер Аллісон врятував гостей у восьми епізодах. Біло-блакитні в Буенос-Айресі програли Уругваю, 0-2. Чинний чемпіон світу лише тричі влучив у площину воріт, а володіння м'ячем (п'ятдесят дев'ять відс