Жирона — Атлетік
0+

Початок матчу: 27.11.23 22:00.

Каталонці в тринадцятому турі здобули вольову перемогу над Райо Вальєкано в столиці, пропустивши на п'ятій хвилині, 2-1. Наприкінці першого тайму Довбик зрівняв рахунок із передачі Циганкова. Біло-червоні завдали дев'ятнадцять ударів (сім у площину), а кіпер Гассаніга зробив вісім сейвів. Баски на Сан-Мамесі вирвали вікторію над Сельтою в компенсований час, 4-3. Гурусета оформив дубль. Леви двадцять один раз пробили по воротах і частіше створювали небезпечні атаки (65-17).

Зустріч Жирона - Атлетик дивитися онлайн, противники провели три матчі в Ла Лізі на Монтіліві. Господарі виявилися сильнішими у двох випадках, а в сезоні 2018/19 Більбао взяв три очки, 2-1. Стуані забив три м'ячі в цих зустрічах. Підопічні Мічела очолюють таблицю (тридцять чотири бали).

Лідер Чемпіонату відрізняється частіше за всіх. Довбик набрав одинадцять балів за системою гол+пас (7+4), Савіо - вісім (4+4), Алейкс Гарсія - сім (3+4), а Циганков відзначився двічі та зробив два асисти. Вдома каталонці здобули п'ять перемог у шести турах, поступившись лише Реалу, 0-3. Поєдинок Жирона - Атлетик дивитися онлайн.

Український бомбардир команди став одним із п'яти претендентів на звання найкращого футболіста Ла Ліги в листопаді. Наставник біло-червоних зізнався, що страждав на депресію, коли виводив Райо Вальєкано в еліту п'ять років тому. Фахівець три роки відвідував психолога і психіатра. Дитячий тренер Довбика Ковалевич заявив, що в 2012 пропонував донецькому Шахтарю придивитися до майбутнього форварда, але гірники не зацікавилися.

Атлетик замикає першу п'ятірку (двадцять чотири бали). В активі Іньякі Вільямса вісім результативних дій, його брат Ніко набрав шість, а Гурусета завдав шість точних ударів. Баски здобули три перемоги в шести виїздах, зокрема над Вільярреалом, 3-2. У трьох гостьових матчах леви зовсім не пропустили. Гру Жирона - Атлетик дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.11.23 22:00. Каталонці в тринадцятому турі здобули вольову перемогу над Райо Вальєкано в столиці, пропустивши на п'ятій хвилині, 2-1. Наприкінці першого тайму Довбик зрівняв рахунок із передачі Циганкова. Біло-червоні завдали дев'ятнадцять ударів (сім у площину), а кіпер Гассаніга зробив вісім сейвів. Баски на Сан-Мамесі вирвали вікторію над Сельтою в компенсований час, 4-3. Гу