Шахтар — Полісся
0+

Початок матчу: 24.11.23 19:00.

Гірники в четвертому турі поступилися у Львові Дніпру-1, хоча відкрили рахунок на п'ятій хвилині, 1-3. Помаранчево-чорні частіше створювали небезпечні атаки (69-23). Чемпіон України лише тричі влучив у площину воріт. Вовки на своєму полі здобули вольову перемогу над Металістом 1925 року, програючи до середини другого тайму, 2-1. Зграя забила вирішальний м'яч із пенальті ближче до кінця основного часу.

Матч Шахтар — Полісся дивитись онлайн, опоненти не перетиналися в новітній історії. Донецький клуб замикає четвірку лідерів (двадцять чотири пункти). У Сікана шість балів за системою гол+пас (3+3), у Зубкова – п'ять (2+3). У п'яти домашніх іграх єдиний представник України в ЛЧ здобув три вікторії із сухим рахунком і двічі поступився. Зінченко сподівається, що взимку Судаков приєднається до лондонського Арсеналу. Також Олександр запросив би на Емірейтс Матвієнко, якби мав таку можливість.

Георгій щасливий, що за ним стежить Ювентус. Турецьке видання Аksam додало есктренера команди, Луческу, до списку десяти найкращих наставників, які зараз без роботи. Трубін подарував співробітникам гірників футболки та годинник, віддячивши за шістнадцять років праці та допомоги в його становленні. Битву Шахтар — Полісся дивитись онлайн.

Полісся перебуває на другій позиції (двадцять дев'ять очок). Макуана та Козак записали до активу по шість результативних дій. Бойко вважає, що зараз відбувається один із найцікавіших Чемпіонатів, оскільки колективи можуть перемагати один одного незалежно від турнірного становища.

Морозко травмував плече, і для відновлення знадобиться операція. Вацко заявив, що житомирський клуб цікавиться Пихаленком. У Дніпра-1 не найкраща фінансова ситуація, а трансфер Олександра перетворить вовків на реального претендента на титул. Але не виключено, що гавбек захоче залишити УПЛ. Поєдинок Шахтар — Полісся дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.11.23 19:00. Гірники в четвертому турі поступилися у Львові Дніпру-1, хоча відкрили рахунок на п'ятій хвилині, 1-3. Помаранчево-чорні частіше створювали небезпечні атаки (69-23). Чемпіон України лише тричі влучив у площину воріт. Вовки на своєму полі здобули вольову перемогу над Металістом 1925 року, програючи до середини другого тайму, 2-1. Зграя забила вирішальний м'яч із пе