Ворскла — ЛНЗ
0+

Початок матчу: 25.11.23 17:00.

Полтавці в чотирнадцятому турі здолали в столиці Оболонь, 1-0. Дебютант УПЛ у Львові зустрічався із Зорею. Фіолетові відкрили рахунок уже на шостій хвилині, але перемогу вирвали наприкінці другого тайму, 2-1. Геннадій Пасіч оформив дубль. Черкаська команда здійснила п'ятнадцять ударів (сім у площину воріт), а кіпер Пеньков зробив чотири сейви. Підопічні Дулуба активно створювали небезпечні атаки (72-81). Поєдинок Ворскла — ЛНЗ дивитись онлайн, супротивники ніколи не перетиналися. Господарі посідають дев'яту сходинку (вісімнадцять пунктів). Зелено-білі поряд із Мінаєм пропускають найбільше. Степанюк узяв участь у шести голах, Скляр відзначився тричі. Колектив поступився в чотирьох із семи матчів на стадіоні імені Олексія Бутовського. Востаннє полтавці перемагали ще 2 вересня, коли приймали Олександрію, 1-0. У чотирьох попередніх домашніх зустрічах клубу забили дванадцять м'ячів.

Представники Ворскли не підтримали скликання позачергового конгресу УАФ, щоби позбавити Павла посади. Скляр, Чеснаков та Феліпе займаються за індивідуальною програмою. Є ймовірність, що вони повернуться до найближчого поєдинку. Захисник Павлюк отримав виклик до збірної України U-21, де дебютував у вересні. Матч Ворскла — ЛНЗ дивитись онлайн.

ЛНЗ піднявся на десяту позицію (шістнадцять очок). У попередніх трьох турах фіолетові заробили сім пунктів. В активі Шестакова чотири результативні дії, Прядун здійснив три точні удари. Фіолетові здобули дві перемоги в шести виїздах. Бузкові зовсім не відзначалися в чотирьох із п'яти попередніх гостьових матчів.

У цьому проміжку дебютант УПЛ розписав нічию з Дніпром-1, 0-0. Дулуб після перемоги над Зорею зізнався, що тренерський штаб проаналізував чотири можливі склади суперника, але не вгадали із жодним варіантом. Зустріч Ворскла — ЛНЗ дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.11.23 17:00. Полтавці в чотирнадцятому турі здолали в столиці Оболонь, 1-0. Дебютант УПЛ у Львові зустрічався із Зорею. Фіолетові відкрили рахунок уже на шостій хвилині, але перемогу вирвали наприкінці другого тайму, 2-1. Геннадій Пасіч оформив дубль. Черкаська команда здійснила п'ятнадцять ударів (сім у площину воріт), а кіпер Пеньков зробив чотири сейви. Підопічні Дулуба акт