Бешикташ — Брюгге
0+

Початок матчу: 30.11.23 19:45.

Чорно-білі в четвертому турі поступилися Буде-Глімт на Tupras Stadium, 1-2. Бінгол і Ребіч організували гол через одинадцять хвилин після виходу на заміну. Дев'ять із вісімнадцяти ударів Хімнастика пройшли повз. Господарі частіше порушували правила (15-6). Команда із Західної Фландрії без проблем перемогла вдома Лугано, 2-0. Матч міг завершитися розгромом, але Хутгла не реалізував пенальті наприкінці другого тайму. Підопічні Дейли інтенсивніше створювали небезпечні атаки (58-31).

Протистояння Бешикташ - Брюгге дивитися онлайн, противники двічі грали в Туреччині. На груповій стадії КУЄФА 2006/07 орли вибороли вольову перемогу на Іненю, 2-1. В 1/8 фіналу Ліги Європи 2014/15 уже представники Бельгії вирвали вікторію, пропустивши першими, 1-3. У першому колі королівський клуб втратив три очки на стадіоні Ян Брейдел на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1.

Стамбульський гранд замикає квартет D (один бал). Тільки Брейдаблік і Чукарічкі зіграли в чотирьох турах ще гірше, залишившись без очок. Абубакар узяв участь у трьох голах чорно-білих із п'яти. Хімнастік поступився в трьох попередніх зустрічах ЛК поспіль. До прийдешнього матчу Бешикташ готує вже третій тренер цієї осені. У другому турі орли програли вдома Лугано, хоча вели 2-0. Після цієї поразки Гюнеш подав у відставку.

У наступному поєдинку турецький колектив також залишився без балів, невдало з'їздивши до Буде-Глімт, 1-3. У кваліфікації ЛК стамбульський гранд приймав албанську Тирану, 3-1, азербайджанський Нефтчі, 2-1, і київське Динамо, 1-0. Зустріч Бешикташ - Брюгге дивитися онлайн.

Бельгійці очолюють групу (десять балів). Ванакен забив чотири м'ячі. У першому колі чорно-сині перемогли на виїзді Лугано, 3-1, і Буде-Глімт, 1-0. У відбірковому циклі змагання команда з однойменного міста в гостях грала проти данського Орхуса, 0-1, ісландського КА Акурейрі, 5-1, та Осасуни, 2-1. Поєдинок Бешикташ - Брюгге дивитися онлайн.

Початок матчу: 30.11.23 19:45. Чорно-білі в четвертому турі поступилися Буде-Глімт на Tupras Stadium, 1-2. Бінгол і Ребіч організували гол через одинадцять хвилин після виходу на заміну. Дев'ять із вісімнадцяти ударів Хімнастика пройшли повз. Господарі частіше порушували правила (15-6). Команда із Західної Фландрії без проблем перемогла вдома Лугано, 2-0. Матч міг завершитися розгромом, але Хут