Ліверпуль — ЛАСК
0+

Початок матчу: 30.11.23 22:00.

На тридцять шостій хвилині Деннум використав помилку захисника опонентів, холоднокровно забивши м'яч у ворота, відкривши рахунок. У другому таймі Даллінга подвоїв перевагу своїх, пробивши в нижній лівий кут воріт. Однак Крістіан Кассерес зробив автогол, скоротивши розрив до 2-1. У відповідь Френк Мегрі забив третій м'яч. Наприкінці матчу Діогу Жота зміг відзначитися. Однак радісне моментальне святкування Ліверпуля було перервано, коли арбітр, після перегляду відеоповтору за допомогою системи VAR, анулював гол через гру рукою. Таким чином, перемога дісталася супернику. У матчі Кубка Футбольної ліги червоні здобули важливий успіх над Борнмутом, 2-1. Хоча колектив продемонстрував нестабільність останнім часом, його атакувальний потенціал і прагнення до перемог зберігаються. Боротьбу Ліверпуль - ЛАСК дивитися онлайн. Майбутня зустріч у Лізі Європи надасть футболістам шанс відновити свою позицію в турнірній таблиці та повернутися до успішних виступів.

Візитери продемонстрували вражаючу форму останнім часом, впевнено перемагаючи в австрійській Бундеслізі та Лізі Європи. Битва Ліверпуль - ЛАСК дивитися онлайн. В останній зустрічі з ВСГ Сваровскі чорно-білі здобули перемогу, 1-0, підтверджуючи свою сильну гру в національному турнірі. Однак у попередній зустрічі з БВ Лінц вони зазнали поразки, 0-2, що було тимчасовим послабленням.

У Лізі Європи футболісти проявили свою міць, вигравши в Рояля Уніон СЖ, 3-0. У Кубку Австрії, після напруженого матчу з Капфенбергом вийшли переможцями після серії пенальті. Тепер перед австрійцями важливе випробування - зустріч з англійцями в Лізі Європи. Чи зможуть вони зберегти свою впевненість і впоратися з таким сильним суперником, як вихованці Клоппа? Питання про переможця в повітрі. Можна сутичку Ліверпуль - ЛАСК дивитися онлайн.

Початок матчу: 30.11.23 22:00. У рамках Ліги Європи противники зійдуться на полі Енфілд. Останні виступи господарів були різноманітними: у Прем'єр-лізі вони завершили матч з Манчестером Сіті внічию, 1-1, після того як раніше перемогли Брентфорд, 3-0. У Лізі Європи клуб зіткнувся з Тулузою і зазнав поразки, 2-3. На тридцять шостій хвилині Деннум використав помилку захисника опонентів, холоднокр