Шериф — Славія
0+

Початок матчу: 30.11.23 22:00.

В останніх виступах у молдавській Суперлізі майбутні господарі продовжують показувати свою видатну форму, здобувши перемоги над Зімбру Кишиневом, 2-0, і Флорештом, 4-0. Однак раніше в Лізі Європи жовто-чорні зазнали поразки від Серветта, 1-2. Попри автогол Йоана Северина на дванадцятій хвилині, опонент зумів відновити свою позицію завдяки м'ячу Стіва Рульє на вісімдесят четвертій хвилині. Сутичку Шериф - Славія дивитися онлайн. Незадовго до фінального свистка, після грубої атаки з боку Армеля Зохурі, гранатові були нагороджені пенальті, який успішно реалізував Кріс Бедія на дев'яносто третій хвилині, забезпечивши своїй команді перемогу. Тираспольці опинилися в чисельній меншості після вилучення Габі Кікі на дев'яносто восьмій хвилині. У місцевому турнірі вони також демонструють свою перевагу, пройшовши Мілсамі, 2-1, і знищивши Унгені, 5-0 в Кубку Молдови.

Гості в недавньому матчі втримали лідерство, перемагаючи Будейовіце, 2-1. У попередніх поєдинках чеської Ліги клаптеві також показали свою силу, здолавши Сігму Оломоуц, 3-1 і Богеміанс, 2-0, але поступившись Вікторії Пльзень, 1-2. Суперництво Шериф - Славія дивитися онлайн. Особливо яскравим став виступ колективу в Лізі Європи, де вони перемогли Рому з підсумком 2-0. Цей важливий успіх підкреслив амбіції чехів у міжнародних змаганнях.

Нападники складу виявилися влучними у вирішальних моментах, а оборона стійко чинила опір атакам суперників. Однак у змаганні Ліги Чехії з Вікторією Пльзень червоно-білі зазнали поразки, 1-2, що було тимчасовим послабленням. Проте колектив відновився та повернув собі лідерські позиції. Чи зможуть тепер підопічні Йіндржиха Трпішовського втримати свій шлях до перемоги? Відповідь на це питання визначить, хто вийде переможцем у цій зустрічі. Можна зіткнення Шериф - Славія дивитися онлайн.

Початок матчу: 30.11.23 22:00. В останніх виступах у молдавській Суперлізі майбутні господарі продовжують показувати свою видатну форму, здобувши перемоги над Зімбру Кишиневом, 2-0, і Флорештом, 4-0. Однак раніше в Лізі Європи жовто-чорні зазнали поразки від Серветта, 1-2. Попри автогол Йоана Северина на дванадцятій хвилині, опонент зумів відновити свою позицію завдяки м'ячу Стіва Рульє на вісім