MGG 6.1
0+

Початок студії: 28.11.23 18:30.

Початок матчу: 28.11.23 19:45.

У четвертому турі гірники сенсаційно здолали Барселону в Гамбурзі, 1-0. Помаранчево-чорні поступалися в багатьох параметрах (володіння 36-64%, небезпечні атаки 14-126, кількість пасів 352-721), але частіше потрапляли в площину воріт (4-1). Червоні програли Порту на Драгау, залишившись у меншості на початку другого тайму, 0-2. Три удари суперзірки із чотирьох пройшли повз ворота. Кіпер Ламменс здійснив чотири сейви.

Гру Шахтар — Антверпен дивитись онлайн, сторони в першому колі видали драматичний матч, у якому український гранд влаштував камбек у Бельгії, поступаючись 0-2 до перерви, 3-2. Крім того, Алдервейрелд у компенсований час не реалізував пенальті. Донецький колектив посідає третій рядок у квартеті Н (шість очок). Сікан забив три м'ячі. Гірники стартували на груповій стадії з поразки Порту на Фолькспаркштадіоні, 1-3, а в третьому турі програли Барселоні в Каталонії, 1-2.

Асистент нового наставника оранжево-чорних Станич розмовляв із Модричем після поєдинку команди в Іспанії проти синьо-гранатових. Зірковому футболісту Реала сподобалася гра Шахтаря на Олімпіко, особливо в другому таймі. Лука заявив, що в другому матчі з блаугранас у чемпіона України все буде добре, тільки треба взяти під контроль хвилювання. Битву Шахтар — Антверпен дивитись онлайн.

Бельгійці замикають квартет (нуль балів). Підопічні Ван Боммела залишилися єдиною командою без очок на цьому етапі. Крім того, червоні пропускають найбільше (чотирнадцять м'ячів). Вісімнадцятирічний Вермерен віддав два асисти, а всього суперзірка відзначилася тричі.

У попередніх зустрічах переможець бельгійської Проліги програв у Каталонії, 0-5, і вдома був розгромлений португальськими драконами, 1-4. Тренер королівського клубу переконаний, що поєдинок четвертого туру міг скластися інакше, адже колектив міг вийти вперед чи зрівняти рахунок після пропущеного голу. Матч Шахтар — Антверпен дивитись онлайн.

Початок студії: 28.11.23 18:30. Початок матчу: 28.11.23 19:45. У четвертому турі гірники сенсаційно здолали Барселону в Гамбурзі, 1-0. Помаранчево-чорні поступалися в багатьох параметрах (володіння 36-64%, небезпечні атаки 14-126, кількість пасів 352-721), але частіше потрапляли в площину воріт (4-1). Червоні програли Порту на Драгау, залишившись у меншості на початку другого тайму, 0-2. Три