Феєнорд — Атлетіко
0+

Початок матчу: 28.11.23 22:00.

Гордість Півдня в четвертому турі поступилася Лаціо в Римі, пропустивши гол у роздягальню, 0-1. Команда з Роттердама мала перевагу в багатьох параметрах (володіння шістдесят два відсотки, небезпечні атаки 48-29), а шість із дванадцяти ударів було заблоковано. Матрацники знищили в Мадриді Селтік, 6-0. Індіанці відкрили рахунок на шостій хвилині, а в середині першого тайму залишилися в більшості. Ліно забив м'яч і зробив два асисти, а Мората та Грізманн оформили дубль.

Бій Феєнорд — Атлетіко дивитись онлайн, сторони провели спаринг на Де Кейпі в серпні 2021 року. Тоді іспанський клуб заробив вилучення перед перервою, а господарі вирвали перемогу в компенсований час, 2-1. У першому колі червоно-білі зробили камбек на Метрополітано, двічі поступаючись під час зустрічі, 3-2. Мората відзначився двічі. Альваро визнали гравцем тижня в ЛЧ завдяки виступу в згаданому поєдинку. Підопічні Слота посідають третю позицію у квартеті Е (шість очок).

Сантьяго Хіменес забив два м'ячі. За інформацією Daily Mail, мексиканець зацікавив Тоттенгем. Також у пресі пишуть, що за форвардом уважно стежать у Барселоні та Арсеналі. На своєму полі колектив із Південної Голландії переміг Селтік, 2-0, та Лаціо, 3-1. Поєдинок Феєнорд — Атлетіко дивитись онлайн.

Іспанці очолюють групу (вісім пунктів). Кольчонерос забили найбільше на цьому етапі разом із МанСіті (дванадцять м'ячів). Мората – один із лідерів гонки бомбардирів (п'ять голів), у Грізманна чотири точні удари. Іспанська команда розписувала нічиї в обох виїздах – з Лаціо, 1-1, та Селтіком, 2-2.

У Римі підопічні Сімеоне втратили перемогу на дев'яносто п'ятій хвилині. Наставник матрацників заявив, що АтМ планує виграти Ла Лігу та ЛЧ. Антуана визнали гравцем тижня після матчів четвертого туру. За даними Squawka Live, Мората забив уже двадцять вісім голів у найпрестижнішому єврокубку та наздогнав Гіггза та Папена. Гру Феєнорд — Атлетіко дивитись онлайн.

Початок матчу: 28.11.23 22:00. Гордість Півдня в четвертому турі поступилася Лаціо в Римі, пропустивши гол у роздягальню, 0-1. Команда з Роттердама мала перевагу в багатьох параметрах (володіння шістдесят два відсотки, небезпечні атаки 48-29), а шість із дванадцяти ударів було заблоковано. Матрацники знищили в Мадриді Селтік, 6-0. Індіанці відкрили рахунок на шостій хвилині, а в середині першог