Галатасарай — Манчестер Юнайтед
0+

Початок матчу: 29.11.23 19:45.

Леви поступилися в четвертому турі Баварії в Мюнхені, хоча утримували нічию до вісімдесятої хвилини, 1-2. Три удари жовто-червоних із шести пройшли повз ціль. Гості рідше контролювали м'яч (тридцять дев'ять відсотків, триста шістдесят п'ять пасів) та створили менше небезпечних атак (34-60). Червоні дияволи програли на виїзді Копенгагену, попри перевагу у два м'ячі, 3-4. Наприкінці першого тайму Рашфорд дістав видалення. Гойлунд оформив дубль. Підопічні тен Гаґа дев'ять разів пробили по воротах (вісім у площину).

Бій Галатасарай — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн, сторони тричі зустрічалися в Стамбулі в рамках ЛЧ. В 1/8 фіналу 1993/94 та груповому етапі 1994/95 суперники розписали мирову з рахунком 0-0. На аналогічній стадії кампанії 2012/13 господарі здолали представника АПЛ на Rams Park, 1-0. У першому колі турецький гранд вирвав вольову перемогу на Олд Траффорд, двічі поступаючись під час матчу, 3-2. Гойлунд забив два м'ячі та міг оформити хет-трик, але взяття воріт скасували (офсайд). У складі завойовників Європи Девісон Санчес віддав два асисти. Ікарді не реалізував пенальті, але відзначився вирішальним голом. Поєдинок Галатасарай — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

Леви посідають третій рядок у групі А (чотири очки). Жовто-червоні на своєму полі розписали нічию з Копенгагеном, програючи 0-2 (2-2), а також поступилися Баварії, не втримавши паритету, 1-3. У кваліфікації Галатасарай подолав три раунди. Наставник колективу Бурук заявив після четвертого туру, що стамбульський клуб дав більше можливостей чемпіону Німеччини, ніж у першому поєдинку. МЮ замикає таблицю (три пункти).

Червоні дияволи входять до четвірки учасників із найслабшим захистом (одинадцять пропущених). Гойлунд забив п'ять із дев'яти м'ячів команди та лідирує в перегонах бомбардирів із Моратою. Раніше підопічні тен Гаґа програли на Альянц Арені, 3-4, а також дотиснули вдома Копенгаген, 1-0. Гру Галатасарай — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.11.23 19:45. Леви поступилися в четвертому турі Баварії в Мюнхені, хоча утримували нічию до вісімдесятої хвилини, 1-2. Три удари жовто-червоних із шести пройшли повз ціль. Гості рідше контролювали м'яч (тридцять дев'ять відсотків, триста шістдесят п'ять пасів) та створили менше небезпечних атак (34-60). Червоні дияволи програли на виїзді Копенгагену, попри перевагу у два м'ячі