Реал Мадрид — Наполі
0+

Початок матчу: 29.11.23 22:00.

Вершкові в четвертому турі розгромили вдома Брагу, а Вінісіус та Родріго оформили гол+пас, 3-0. Зброярі могли вийти вперед уже на шостій хвилині, проте Лунін відбив пенальті. Усього на рахунку українця чотири сейви. Сім із вісімнадцяти ударів лос бланкос було заблоковано. Королівський клуб найчастіше створював небезпечні атаки (70-44). Партенопейці розписали нічию з берлінським Уніоном на стадіо Дієго Армандо Марадона, 1-1. У першому таймі скасували забитий м'яч Ангісси через фол.

Матч Реал Мадрид — Наполі дивитись онлайн, супротивники двічі зустрічалися в Іспанії. В 1/16 фіналу 1987/88 вікінги святкували вікторію, 2-0. В 1/8 2016/17 господарі здобули вольову перемогу, пропустивши на восьмій хвилині. У першому колі адзуррі також відкрили рахунок у першому таймі, але підопічні Анчелотті зробили камбек, 3-2. Беллінгем записав до активу точний удар та асист. Вершкові очолюють квартет С (дванадцять пунктів). Лише Баварія та МанСіті також ще не втрачали очки на цьому етапі. Крім того, лос бланкос достроково приєдналися до п'яти учасників плей-оф.

У Джуда та Вінісіуса по чотири результативні дії. У першому колі королівський клуб дотиснув Уніон на Бернабеу, відзначившись на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0, а в третьому турі на класі обіграв Брагу в гостях. Журналіст Мігель Діас стверджує, що Кепа не встигне відновитися до майбутнього поєдинку ЛЧ. Зустріч Реал Мадрид — Наполі дивитись онлайн.

Маленькі віслюки посідають другу позицію (сім балів). Зелінський узяв участь у двох голах. Партенопейці здобули вікторію в обох виїздах. Спочатку блакитно-білі здолали зброярів у Португалії, 2-1, а пізніше взяли три очки на берлінському Олімпіаштадіоні, 1-0.

Маццарі знову обійняв посаду тренера кампаній. Востаннє він готував клуб до матчу головного євротурніру в березні 2012 року. Тоді адзуррі в 1/8 фіналу програли Челсі в Лондоні з рахунком 1-4 (овертайм) після домашньої перемоги, 3-1. Поєдинок Реал Мадрид — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.11.23 22:00. Вершкові в четвертому турі розгромили вдома Брагу, а Вінісіус та Родріго оформили гол+пас, 3-0. Зброярі могли вийти вперед уже на шостій хвилині, проте Лунін відбив пенальті. Усього на рахунку українця чотири сейви. Сім із вісімнадцяти ударів лос бланкос було заблоковано. Королівський клуб найчастіше створював небезпечні атаки (70-44). Партенопейці розписали нічию