Ярослав Амосов — Джейсон Джексон
12+

Початок події: 18.11.23 05:30.

Українець готується до другого захисту чемпіонства Bellator у категорії до 77,1 кг. У лютому Динамо обстояв звання лідера дивізіону в Дубліні, здолавши американця Логана Сторлі одноголосним рішенням суддів. Його суперник із Ямайки у своїй кар'єрі максимум вигравав турніри Legacy Fighting Alliance та Titan FC. У липні 2022 року тридцятитрирічний спортсмен виявився сильнішим за бразильця Дугласа Ліму: рефері були солідарні у визнанні переможця поєдинку.

Бій Ярослав Амосов — Джейсон Джексон дивитись онлайн, це стане головною подією змагання Bellator 301, яке відбудеться в Чикаго. Уродженець Ірпеня розпочав професійну кар'єру у 2012 році. Після двадцяти п'яти вікторій поспіль українець завоював пояс чемпіона в напівсередній вазі.

ESPN оновив рейтинг найкращих представників категорії. У поточній версії списку Динамо посідає шостий рядок. Власник титулу посідає друге місце в історії сучасних змішаних єдиноборств за кількістю зустрічей без поразок (27-0). Ярослав стартував у Bellator влітку 2018 року і з того часу виграв у всіх вісьмох боях. Битву Ярослав Амосов — Джейсон Джексон дивитись онлайн.

Джейсон також виступає в ММА вже одинадцять років. Після десяти поєдинків у Джексона було три поразки. Як претендент на пояс The Ass-Kicking Machine підходить зі статистикою 16-4. Спортсмен із Ямайки здобув сім перемог у змаганнях організації та поступився лише Еду Руту. До речі, Амосов здолав американця на шляху до чемпіонства в лютому 2020 року.

Лише у своїй дебютній зустрічі у Bellator спортсмен оформив технічний нокаут. В інших випадках результат протистоянь вирішували судді. Опоненти вперше в кар'єрі з'являться в октагоні в Чикаго, хоча Джейсон постійно виступав тільки в США та бився в десяти локаціях. Протистояння Ярослав Амосов — Джейсон Джексон дивитись онлайн.

Початок події: 18.11.23 05:30. Українець готується до другого захисту чемпіонства Bellator у категорії до 77,1 кг. У лютому Динамо обстояв звання лідера дивізіону в Дубліні, здолавши американця Логана Сторлі одноголосним рішенням суддів. Його суперник із Ямайки у своїй кар'єрі максимум вигравав турніри Legacy Fighting Alliance та Titan FC. У липні 2022 року тридцятитрирічний спортсмен виявився