Інтер — Удінезе
0+

Початок матчу: 09.12.23 21:45.

Змії в чотирнадцятому турі розгромили чемпіона Італії в Неаполі, 3-0. Барелла оформив гол+пас. Тюрам був близький до дубля, але один із м'ячів скасували (офсайд). Де Врея та Дюмфріса замінили через травми. Нерадзуррі рідше створювали небезпечні атаки (32-56). Фріульці на дев'яносто сьомій хвилині проґавили домашню перемогу над Вероною, 3-3. Лукка відзначився двічі. На початку першого тайму він з'явився на полі замість Саксесса, який дістав травму. Шість із дванадцяти ударів зебр потрапили в площину воріт.

Гру Інтер — Удінезе дивитись онлайн, опоненти провели дванадцять матчів із 2011 року на Джузеппе Меацца. Господарі здобули сім вікторій. Гості за останні дев'ять років брали три очки лише в сезоні 2017/18, 3-1. З 2008 року суперники розписали єдину нічию в кампанії 2013/14, 0-0. Чорно-сині не пропускали в трьох із попередніх п'яти зустрічей.

Підопічні Сімоне Індзагі очолюють таблицю (тридцять п'ять пунктів). У ломбардійців найнадійніша оборона (сім пропущених). Лаутаро Мартінес – головний бомбардир Серії А (тринадцять м'ячів). Тюрам набрав одинадцять балів за системою гол+пас (5+6), Чалханоглу – сім (6+1), Дімарко – шість (2+4). Поєдинок Інтер — Удінезе дивитись онлайн.

Змії здобули п'ять перемог у семи домашніх поєдинках, зокрема над Ромою, 1-0, Міланом, 5-1, та Фіорентіною, 4-0. Команда програла вдома лише Сассуоло, 1-2. Видання Capology опублікувало рейтинг футболістів із найвищими зарплатами в Серії А. Чотири гравці колективу потрапили в першу десятку: це Мартінес і Чалханоглу (по 11,11 млн євро), Бастоні (10,19 млн) та Барелла (9,26 млн).

Маленькі зебри посідають шістнадцятий рядок (дванадцять пунктів). Зебри найчастіше розписують нічиї. Лукка взяв участь у п'яти голах, Самарджич – у чотирьох. Фріульці в семи виїздах обіграли тільки Мілан, 1-0. Б'янконері поступилися в гостях лише Ромі, 1-3, та Наполі, 1-4. Битву Інтер — Удінезе дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.12.23 21:45. Змії в чотирнадцятому турі розгромили чемпіона Італії в Неаполі, 3-0. Барелла оформив гол+пас. Тюрам був близький до дубля, але один із м'ячів скасували (офсайд). Де Врея та Дюмфріса замінили через травми. Нерадзуррі рідше створювали небезпечні атаки (32-56). Фріульці на дев'яносто сьомій хвилині проґавили домашню перемогу над Вероною, 3-3. Лукка відзначився двічі