ПСВ — Арсенал
0+

Початок матчу: 12.12.23 19:45.

У п'ятому турі селяни здійснили камбек у Севільї, поступаючись 0-2 (3-2). У середині другого тайму вони дістали чисельну перевагу. Вертессен віддав два асисти, а гості забили вирішальний м'яч на дев'яносто другій хвилині. Сім із шістнадцяти ударів лампочок потрапили в площину воріт. Каноніри знищили Ланс на Емірейтс, відзначившись п'ять разів до перерви, 6-0. Жезус, Мартінеллі та Сака оформили гол+пас, в активі Томіясу дві передачі. Зінченко вийшов на поле на початку другої половини матчу.

Гру ПСВ — Арсенал дивитись онлайн, сторони тричі перетиналися в Нідерландах у рамках ЛЧ. У груповому етапі 2002/03 гунери розгромили суперника, 4-0, а за два роки на аналогічній стадії команди не визначили найсильнішого, 1-1. У першому поєдинку 1/8 фіналу 2006/07 колектив з Ейндховена святкував перемогу, 1-0. У першому турі підопічні Артети здобули впевнену вікторію в Лондоні, відвантаживши три м'ячі до тридцять восьмої хвилини, 4-0. Віцечемпіон Ередивізі посів другий рядок і забезпечив вихід у плей-оф (вісім пунктів). Червоно-білі на стадіоні Філіпс здолали Ланс, 1-0, а також уникли поразки від Севільї в компенсований час, 2-2. Також селяни розписали нічию з Расінгом у Франції, 1-1. Люк Де Йонг забив два м'ячі, у Вертессена два асисти. Фермери стартували ще в третьому раунді кваліфікації. Лампочки по черзі вибили Штурм (4-1, 3-1) та Рейнджерс (2-2, 5-1). Зустріч ПСВ — Арсенал дивитись онлайн.

Лондонський клуб очолює квартет В (дванадцять очок). Арсенал поряд з Атлетіко та Мансіті відзначається найчастіше на груповому етапі. Раніше каноніри двічі перемогли Севілью (2-0, 2-1) та програли в гостях Лансу, 1-2.

Сака набрав сім балів за системою гол+пас (3+4), Жезус – шість (4+2), Мартінеллі – чотири (2+2). За інформацією Opta, вікторія в п'ятому турі стала найбільшою серед англійських колективів над суперниками з Франції. Поєдинок ПСВ — Арсенал дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.12.23 19:45. У п'ятому турі селяни здійснили камбек у Севільї, поступаючись 0-2 (3-2). У середині другого тайму вони дістали чисельну перевагу. Вертессен віддав два асисти, а гості забили вирішальний м'яч на дев'яносто другій хвилині. Сім із шістнадцяти ударів лампочок потрапили в площину воріт. Каноніри знищили Ланс на Емірейтс, відзначившись п'ять разів до перерви, 6-0. Жезу