Уніон Берлін — Реал Мадрид
0+

Початок матчу: 12.12.23 22:00.

Залізниці в п'ятому турі розписали нічию з Брагою на Муніципальному стадіоні в Португалії, 1-1. На тридцятій хвилині гості дістали чисельну перевагу. Столичні лише двічі влучили в площину воріт. Вершкові перемогли Наполі на Сантьяго Бернабеу, пропустивши на початку першого тайму 4-2. Беллінгем оформив гол+пас. Десять із двадцяти ударів лос бланкос пройшли повз ціль. Господарі сфолили в шести епізодах. Лунін зробив один сейв та дістав найнижчу оцінку в команді.

Гру Уніон Берлін — Реал Мадрид дивитись онлайн, супротивники на старті групового етапу зустрічалися в Іспанії. Тоді вікінги вирвали три очки на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0. Колектив із Кепеніке набрав два очки та замикає квартет С. Дебютант ЛЧ на Олімпіаштадіон поступився Бразі, хоча вів 2-0 (2-3) та Наполі, 0-1, але поділив бали з володарями скудетто на виїзді, 1-1. Бекер узяв участь у трьох голах представника Бундесліги.

У середині листопада керівництво звільнило Фішера через провальний старт сезону. За даними Bild, його місце міг зайняти Рауль, який чотири роки тренує Кастілью. Раніше в пресі легендарного форварда називали наступником Анчелотті. Зрештою, спортсменів очолив Б'єлиця, який до цього кілька місяців протримався в Трабзонспорі. Матч Уніон Берлін — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Реал досяг стовідсоткового результату після п'яти турів (п'ятнадцять пунктів). Вершкові двічі обіграли Брагу (3-0, 2-1) та здолали в Італії Наполі, 3-2. В активі Беллінгема шість результативних дій, у Родріго та Вінісіуса – по чотири.

Наставник галактікос заявив, що в Берліні ворота захищатиме Кепа. Фахівець зазначив, що хтось має залишитися на заміні. За його словами, Лунін дістав шанс та вдало ним скористався. Також Карло зазначив, що історично королівський клуб завжди претендує на перемогу в ЛЧ. Бій Уніон Берлін — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.12.23 22:00. Залізниці в п'ятому турі розписали нічию з Брагою на Муніципальному стадіоні в Португалії, 1-1. На тридцятій хвилині гості дістали чисельну перевагу. Столичні лише двічі влучили в площину воріт. Вершкові перемогли Наполі на Сантьяго Бернабеу, пропустивши на початку першого тайму 4-2. Беллінгем оформив гол+пас. Десять із двадцяти ударів лос бланкос пройшли повз ціл