Копенгаген — Галатасарай
0+

Початок матчу: 12.12.23 22:00.

У п'ятому турі леви вистояли в Мюнхені, 0-0. Гості частіше за Баварію потрапляли в площину воріт, 4-2. Данський гранд рідше створював небезпечні атаки (23-88), але грав акуратно (п'ять фолів). Жовто-червоні розписали домашню нічию з Манчестером Юнайтед, пропустивши двічі до вісімнадцятої хвилини, 3-3. Зієш оформив дубль та віддав асист. Завойовники Європи шістнадцять разів пробили по воротах.

Бій Копенгаген — Галатасарай дивитись онлайн, супротивники зустрічалися на Паркені десять років тому. Тоді колективи також опинилися в одній групі ЛЧ. Господарі виявилися сильнішими завдяки швидкому голу, 1-0. У першому колі міська команда наприкінці основного часу втратила перевагу у два м'ячі, 2-2. На це вплинуло вилучення в другому таймі. Тете з'явився після перерви й оформив гол+пас. Обидва клуби набрали по п'ять очок і претендують на вихід в 1/8 фіналу.

Підопічні Неєструпа обмінялися перемогами з МЮ (0-1, 4-3), а також програли вдома Баварії, хоча першими вийшли вперед, 1-2. Діогу Гонсалвеш та Лерагер записали до активу по три результативні дії. Чемпіон Данії стартував ще в другому раунді кваліфікації. Копенгаген по черзі вибив Брейдаблік (2-0, 6-3), празьку Спарту (0-0, 3-3, 4-2 за пенальті) та Ракув (1-0, 1-1). Гру Копенгаген — Галатасарай дивитись онлайн.

У матчах за участю Галатасарая на груповій стадії вболівальники побачили двадцять два голи — це другий показник у змаганні. Раніше жовто-червоні вирвали перемогу на Олд Траффорд, 3-2, і двічі поступилися Баварії (1-3, 1-2). У Зієша два точні удари й асист. Хакіма включили до четвірки найкращих футболістів за підсумками п'ятого туру.

Турецький гранд також розпочав виступ у ЛЧ із чвертьфіналу відбіркового циклу. Стамбульська команда пройшла литовський Жальгіріс (1-0, 2-2), словенську Олімпію (3-0, 1-0) та Молде (3-2, 2-1). Зустріч Копенгаген — Галатасарай дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.12.23 22:00. У п'ятому турі леви вистояли в Мюнхені, 0-0. Гості частіше за Баварію потрапляли в площину воріт, 4-2. Данський гранд рідше створював небезпечні атаки (23-88), але грав акуратно (п'ять фолів). Жовто-червоні розписали домашню нічию з Манчестером Юнайтед, пропустивши двічі до вісімнадцятої хвилини, 3-3. Зієш оформив дубль та віддав асист. Завойовники Європи шістнадц