Манчестер Юнайтед — Баварія
0+

Початок матчу: 12.12.23 22:00.

Червоні дияволи в п'ятому турі пропустили перемогу над Галатасараєм у Стамбулі, хоча вели 2-0 на вісімнадцятій хвилині, 3-3. Бруну Фернандеш оформив гол+пас. Дев'ять із вісімнадцяти ударів гостей пройшли повз ціль. Підопічні тен Гаґа порушували правила у вісімнадцяти епізодах. ФК Голлівуд не зміг обіграти Копенгаген на Альянц Арені, 0-0. Мюнхенська команда лише двічі влучила в площину воріт. Господарі активніше створювали небезпечні атаки (88-23) та впевнено контролювали м'яч (п'ятдесят дев'ять відсотків, шістсот дев'яносто три паси). Зустріч Манчестер Юнайтед — Баварія дивитись онлайн, сторони провели п'ять матчів у ЛЧ на Олд Траффорд. На групових етапах 1998/99 та 2001/02 сторони не визначили найсильнішого (1-1 та 0-0). У чвертьфіналі 2000/01 німецький гранд відсвяткував вікторію, 1-0, а через дев'ять років на цьому етапі представники АПЛ обіграли чинного чемпіона Німеччини, відвантаживши три м'ячі в першому таймі, 3-2.

У чвертьфіналі 2013/14 команди знову розписали мирову, 1-1. У першому колі підопічні Тухеля насилу здолали суперника перед рідними трибунами, 4-3. У Кейна гол+пас, а в складі гостей Каземіро оформив дубль. Бій Манчестер Юнайтед — Баварія дивитись онлайн.

МЮ замикає квартет А (чотири очки). У матчах за участю червоних дияволів було забито двадцять шість м'ячів – це найвищий показник у поточній кампанії ЛЧ. Підопічні тен Гаґа обмінялися перемогами з Копенгагеном (1-0, 3-4) та програли вдома Галатасараю, 2-3. Гойлунд відзначився п'ять разів і входить до трійки найкращих бомбардирів, а на рахунку Бруну Фернандеша чотири результативні дії.

Баварія очолює групу (тринадцять балів). Голлівуд двічі розібрався з турецьким грандом (3-1, 2-1) та здобув вольову вікторію на Паркені, 2-1. Кейн узяв участь у шести голах німецького колективу, Мусіала та Тель – у трьох. Тухель напередодні зустрічі заявив, що мюнхенський клуб готується до найкращої версії МЮ. Гру Манчестер Юнайтед — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.12.23 22:00. Червоні дияволи в п'ятому турі пропустили перемогу над Галатасараєм у Стамбулі, хоча вели 2-0 на вісімнадцятій хвилині, 3-3. Бруну Фернандеш оформив гол+пас. Дев'ять із вісімнадцяти ударів гостей пройшли повз ціль. Підопічні тен Гаґа порушували правила у вісімнадцяти епізодах. ФК Голлівуд не зміг обіграти Копенгаген на Альянц Арені, 0-0. Мюнхенська команда лише дв