Панатінаїкос — Маккабі Хайфа
0+

Початок матчу: 14.12.23 19:45.

Зелені в п'ятому турі програли Вільярреалу на Кераміці, пропустивши три м'ячі до сорок сьомої хвилини, 2-3. Йоаннідіс оформив гол+пас, а забитий м'яч Канталап'єдри не зарахували через офсайд. Кіпер Бріньйолі зробив шість сейвів. Чемпіон Ізраїлю 6 грудня також побував в Іспанії, взявши участь у перенесеному матчі проти жовтого підводного човна, 0-0. Усі чотири удари гостей пролетіли повз ціль. Команда з Кармеля рідше створювала небезпечні атаки (20-89). Протистояння Панатінаїкос - Маккабі Хайфа дивитися онлайн, опонент у першому колі не визначили сильнішого на стадіоні Саммі Оф, 0-0. У прийдешньому матчі суперники з'ясують, хто вирушить до 1/16 фіналу Ліги конференцій. Конюшинні набрали чотири очки і посідають третю сходинку в квартеті F.

Раніше столичні засмутили Вільярреал на Олімпійському стадіоні в Афінах, 2-0, а пізніше поступилися Ренну в обох зустрічах (1-2, 1-3). Йоаннідіс узяв участь у п'яти з шести голах колективу. Зелені відкрили євросезон у другому раунді кваліфікації ЛЧ. Срібний призер Греції вибив Дніпро-1 (3-1, 2-2), Марсель (1-0, 1-2, 5-3 по пенальті), але у фіналі відбіркового циклу програв Бразі (1-2, 0-1). Гру Панатінаїкос - Маккабі Хайфа дивитися онлайн.

Маккабі заробив два пункти. Колектив із Хайфи вирізняється рідше за всіх на груповій стадії. У минулих поєдинках чемпіон Ізраїлю програв Ренну (0-3, 0-3) і поступився Вільяррелу в Ларнаці, хоча першим вийшов уперед, 1-2. Зелені з Кармеля почали свій шлях у першому раунді кваліфікації ЛЧ.

Зелені з Кармеля почали свій шлях у першому раунді кваліфікації ЛЧ.

Клуб пройшов мальтійський Хамрун (2-1, 4-0), Шериф (0-1, 4-1, овертайм), братиславський Слован (2-1, 3-1) і лише на завершальному етапі відбору припинив боротьбу за вихід до основної сітки. Маккабі зустрічався з Янг Бойз. Після домашньої нічиєї, 0-0, команда програла в Берні, 0-3. Матч Панатінаїкос - Маккабі Хайфа дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.12.23 19:45. Зелені в п'ятому турі програли Вільярреалу на Кераміці, пропустивши три м'ячі до сорок сьомої хвилини, 2-3. Йоаннідіс оформив гол+пас, а забитий м'яч Канталап'єдри не зарахували через офсайд. Кіпер Бріньйолі зробив шість сейвів. Чемпіон Ізраїлю 6 грудня також побував в Іспанії, взявши участь у перенесеному матчі проти жовтого підводного човна, 0-0. Усі чотири удари