Црвена Звезда — Манчестер Сіті
0+

Початок матчу: 13.12.23 19:45.

Червоно-білі минулого туру програли Янг Бойз у Берні, двічі пропустивши ще в першому таймі, 0-2. Чемпіон Сербії залишився без євровесни. Десять із вісімнадцяти ударів белградської команди пролетіли повз ціль. Містяни зробили камбек у матчі проти Лейпцига на Етіхаді, поступаючись 0-2 до п'ятдесят четвертої хвилини, 3-2. Фоден забив м'яч і віддав два асисти. Небесно-блакитні домінували у володінні (шістдесят дев'ять відсотків, вісімсот чотири передачі) та активно створювали небезпечні атаки (85-18).

Поєдинок Црвена Звезда — Манчестер Сіті дивитись онлайн, опоненти не перетиналися до цього сезону. У першому колі підопічні Гвардіоли здобули вольову перемогу завдяки дублю Хуліана Альвареса, пропустивши гол у роздягальню, 3-1. Колектив Бахара замикає квартет G (один бал).

Клуб проведе останню зустріч у нинішній єврокампанії. Червоно-білі заробили єдиний пункт у домашньому поєдинку проти Янг Бойз, коли зрівняли рахунок на вісімдесят восьмій хвилині, 2-2. Також чемпіон Сербії двічі поступився німецькому Ред Буллу (1-3, 1-2). Букарі взяв участь у трьох із п'яти результативних атак белградської команди. Гру Црвена Звезда — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

Мансіті впевнено очолює групу (п'ятнадцять очок). Лише містяни та Реал Мадрид виграли у всіх п'яти турах. У кожному матчі небесно-блакитні відзначалися тричі. Раніше чинний володар кубка ЛЧ переміг Лейпциг у гостях, 3-1, і здобув дві вікторії над Янг Бойз (3-1, 3-0). У Голанда шість балів за системою гол+пас (4+2), Фоден та Альварес набрали по п'ять (3+2 та 4+1).

Ерлінг найшвидше забив сорок м'ячів у змаганні. Для цього норвежцю знадобилося 35 зустрічей. Також форвард зробив це в молодшому віці порівняно з попередніми рекордсменами, зокрема Мбаппе. МС не програє в турнірі вісімнадцять поєдинків поспіль. Серед представників АПЛ лише серія МЮ у 2007-2009 роках була довшою. Матч Црвена Звезда — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.12.23 19:45. Червоно-білі минулого туру програли Янг Бойз у Берні, двічі пропустивши ще в першому таймі, 0-2. Чемпіон Сербії залишився без євровесни. Десять із вісімнадцяти ударів белградської команди пролетіли повз ціль. Містяни зробили камбек у матчі проти Лейпцига на Етіхаді, поступаючись 0-2 до п'ятдесят четвертої хвилини, 3-2. Фоден забив м'яч і віддав два асисти. Небесно