Антверпен — Барселона
0+

Початок матчу: 13.12.23 22:00.

Суперзірка в п'ятому турі поступилася Шахтарю в Гамбурзі, пропустивши єдиний м'яч на дванадцятій хвилині. Шість із чотирнадцяти ударів червоних було заблоковано. Королівський клуб набагато активніше створював небезпечні атаки (77-43). Синьо-гранатові здобули вольову перемогу над Порту на домашньому Олімпіко, 2-1. Канселу оформив гол+пас. Блаугранас двадцять разів пробили по воротах, але у восьми епізодах м'яч пролетів повз ціль.

Битву Антверпен — Барселона дивитись онлайн, опоненти в першому колі зустрічалися в Каталонії. Чемпіон Іспанії розгромив суперника з рахунком 5-0. Тоді Фелікс оформив дубль і віддав асист, Рафінья зробив дві передачі, а Левандовський відзначився двома результативними діями.

Підопічні Ван Боммела замикають квартет Н (нуль очок). Команда з Фландрії є єдиним учасником групового етапу, який досі не набирав балів. Також колектив з однойменного міста пропускає найбільше. Раніше суперзірка програла вдома Шахтарю, хоча вела 2-0 (2-3), а також двічі поступилася Порту (1-4, 0-2). Червоні пробилися до основної сітки турніру за підсумками протистояння з грецьким АЕКом (1-0, 2-1).

Наставник Антверпена розкритикував роботу VAR після матчу із чемпіоном України. За його словами, на п'ятдесят четвертій хвилині арбітр не поставив пенальті та показав спірні жовті картки двом футболістам. Зустріч Антверпен — Барселона дивитись онлайн. Барса очолює групу (дванадцять пунктів). Синьо-гранатові здолали Порту на Драгау, 1-0, та обмінялися перемогами із Шахтарем (2-1, 0-1). Фелікс узяв участь у чотирьох голах, Ферран Торрес – у трьох.

У пресі повідомляють, що керівництво блаугранас розмірковуватиме над варіантами наступників Хаві через незадовільні результати. Крім того, МЮ планує обміняти Санчо на Рафінью. Гру Антверпен — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.12.23 22:00. Суперзірка в п'ятому турі поступилася Шахтарю в Гамбурзі, пропустивши єдиний м'яч на дванадцятій хвилині. Шість із чотирнадцяти ударів червоних було заблоковано. Королівський клуб набагато активніше створював небезпечні атаки (77-43). Синьо-гранатові здобули вольову перемогу над Порту на домашньому Олімпіко, 2-1. Канселу оформив гол+пас. Блаугранас двадцять разів