MGG 6.6
0+

Початок студії: 13.12.23 20:55.

Початок матчу: 13.12.23 22:00.

Дракони в п'ятому турі програли Барселоні на каталонському Олімпіко, хоча відкрили рахунок на тридцятій хвилині, 1-2. Лише п'ять із дванадцяти ударів гостей потрапили в площину воріт. Кіпер Діогу Кошта здійснив п'ять сейвів. Гірники здолали Антверпен у Гамбурзі на Фолькспаркштадіоні, 1-0. Помаранчево-чорні тринадцять разів пробили по воротах, але в шести епізодах м'яч пройшов повз ціль. Номінальні господарі рідше створювали небезпечні атаки (43-77) і в шести випадках опинялися в офсайді.

Поєдинок Порту — Шахтар дивитись онлайн, супротивники двічі зустрічалися на Драгау в рамках групового етапу ЛЧ. У сезоні 2011/12 український гранд відкрив рахунок на дванадцятій хвилині, але поступився 1-2. Наприкінці першого тайму Ракицький дістав видалення. У кампанії 2014/15 донецький клуб упустив перемогу наприкінці основного часу, 1-1. У складі чинного чемпіона УПЛ тоді відзначився Степаненко. Обидві команди набрали дев'ять очок перед фінальним туром. Підопічних Консейсау влаштує будь-який результат, окрім поразки. Раніше синьо-білі програли вдома в Барселоні, 0-1, а також двічі розібралися з Антверпеном (4-1, 2-0). Еванілсон здійснив чотири точні удари, у Галено – два голи та два асисти. Алан Варела чекає на важкий матч, а історія Порту вимагає виходу в плей-оф. Наставник драконів зазначив, що на них чекає фінальна зустріч, і в таких ситуаціях команда добре себе проявляє. Гру Порту — Шахтар дивитись онлайн.

Гірникам у другому турі влаштували камбек у Бельгії, поступаючись Антверпену 0-2 (3-2), а також обмінялися перемогами з Барселоною (1-2, 1-0). Сікан забив три м'ячі. Ексфорвард гірників Факундо Феррейра заглянув на тренування колишнього колективу та заявив, що оранжево-чорні виграють і продовжать виступ у ЛЧ. Вірт вважає португальців фаворитами, але донецький клуб не приречений на поразку. Зустріч Порту — Шахтар дивитись онлайн.

Початок студії: 13.12.23 20:55. Початок матчу: 13.12.23 22:00. Дракони в п'ятому турі програли Барселоні на каталонському Олімпіко, хоча відкрили рахунок на тридцятій хвилині, 1-2. Лише п'ять із дванадцяти ударів гостей потрапили в площину воріт. Кіпер Діогу Кошта здійснив п'ять сейвів. Гірники здолали Антверпен у Гамбурзі на Фолькспаркштадіоні, 1-0. Помаранчево-чорні тринадцять разів пробили п