Селтік — Феєнорд
0+

Початок матчу: 13.12.23 22:00.

Чемпіон Шотландії в п'ятому турі поступився Лаціо на Олімпіко, хоча тримався до вісімдесят п'ятої хвилини, 0-2. Гості краще контролювали м'яч (володіння п'ятдесят чотири відсотки, шістсот один пас), чотири рази влучили в площину воріт і лише в дев'яти епізодах порушували правила. Гордість Півдня програла на Де Кейпі Атлетіко через два автоголи, 1-3. П'ять із дванадцяти ударів господарів було заблоковано. Роттердамська команда частіше створювала небезпечні атаки (85-40), а кіпер Бейлов не зробив жодного сейву.

Гру Селтік — Феєнорд дивитись онлайн, супротивники не зустрічалися до поточного сезону. У першому колі переможець Ередивізі взяв три очки в домашньому матчі проти колективу з Глазго, 2-0. Поєдинок міг завершитися розгромом, але два м'ячі скасували через офсайд, а Пайшан не реалізував пенальті. Крім того, у середині другого тайму підопічні Роджерса залишилися вдев'ятьох.

Кельти замикають квартет Е (один пункт). Клуб закінчує свою єврокампанію. Раніше чемпіон Шотландії втратив нічию з Лаціо перед рідними вболівальниками, пропустивши на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-2, потім розписав мирову з Атлетіко, хоча двічі виходив уперед, 2-2. У четвертому турі команда вирушила до Мадрида й зазнала великої поразки від матрацників, 0-6. Матч Селтік — Феєнорд дивитись онлайн.

Кельти пропустили чотирнадцять м'ячів, а в груповому етапі лише Антверпен обороняється гірше. Балотеллі в інтерв'ю TVPlay назвав Роджерса найгіршим наставником серед тих, з ким йому доводилося працювати. За словами Маріо, Брендан як людина був катастрофою, а ось щодо тренувань, гри в меншості та володіння м'ячем фахівець був на висоті.

Нідерландці набрали шість очок і навесні виступатимуть у ЛЄ. Раніше колектив із Південної Голландії поступився Метрополітано, хоча двічі вів у рахунку, 2-3, а також обмінявся перемогами з Лаціо (3-1, 0-1). За інформацією AD, власник Челсі Боелі обговорював можливу співпрацю зі Слотом, проте Арне відмовив. Поєдинок Селтік — Феєнорд дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.12.23 22:00. Чемпіон Шотландії в п'ятому турі поступився Лаціо на Олімпіко, хоча тримався до вісімдесят п'ятої хвилини, 0-2. Гості краще контролювали м'яч (володіння п'ятдесят чотири відсотки, шістсот один пас), чотири рази влучили в площину воріт і лише в дев'яти епізодах порушували правила. Гордість Півдня програла на Де Кейпі Атлетіко через два автоголи, 1-3. П'ять із двана