ПАОК — ГІК
0+

ПАОК — ГІК

Початок матчу: 14.12.23 19:45.

Двоголові орли Півночі в п'ятому турі здолали Айнтрахт у Франкфурті, 2-1. Рахунок відкрив захисник київського Динамо Кендзьора, який виступає на правах оренди. Кіпер Котарські зробив шість сейвів. Колишній футболіст Шахтаря Тайсон вийшов в основі і залишив поле наприкінці другого тайму. Чемпіон Фінляндії змарнував перемогу над Абердином на Болт Арені, маючи перевагу у два м'ячі на тридцять третю хвилину, 2-2. Шість із тринадцяти ударів господарів потрапили у площину воріт. Команда сфолила двадцять разів.

Поєдинок ПАОК - ХІК дивитися онлайн, опоненти зустрічалися в столиці Фінляндії на старті групового етапу. Гол+пас Десподова допомогли чорно-білим вирвати вікторію в компенсований час, 3-2. Тайсон зробив передачу у вирішальній атаці. Підопічні Резвана Луческу лідирують у квартеті G і достроково вийшли до 1/8 фіналу (тринадцять балів).

Вдома грецька команда здолала Айнтрахт, 2-1, а також провела результативні матчі з Абердином (3-2, 2-2). Десподов взяв участь у чотирьох голах. Двоголові орли Півночі почали свій шлях у другому раунді кваліфікації. Колектив із Салоніків вибив єрусалимський Бейтар (0-0, 4-1), Хайдук (0-0, 3-0) і Хартс (2-1, 4-0). Гру ПАОК - ХІК дивитися онлайн.

Тайсон у коментарі подякував грецькому клубу за можливість показати, що вік - усього лише цифра. Бразилець зізнався, що хоче вигравати трофеї та допомагати молодим футболістам. У січні екс-півзахиснику Шахтаря виповниться тридцять шість років.

ХІК замикає таблицю (два бали). Чемпіон Фінляндії розписав мирову з Абердином у Шотландії, 1-1, а також двічі поступився Айнтрахту (0-6, 0-1). Команда з Гельсінкі стартувала в 1/8 фіналу відбору ЛЧ. Столичні вибили північноірландський Ларн (1-0, 2-2, овертайм), але не змогли пройти Молде (1-0, 0-2). У третьому раунді кваліфікації ЛЄ колектив вилетів від Карабаху (1-2, 1-2), після чого залишив позаду румунський Фарул (2-0, 1-2) і пробився в групу ЛК. Матч ПАОК - ХІК дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.12.23 19:45. Двоголові орли Півночі в п'ятому турі здолали Айнтрахт у Франкфурті, 2-1. Рахунок відкрив захисник київського Динамо Кендзьора, який виступає на правах оренди. Кіпер Котарські зробив шість сейвів. Колишній футболіст Шахтаря Тайсон вийшов в основі і залишив поле наприкінці другого тайму. Чемпіон Фінляндії змарнував перемогу над Абердином на Болт Арені, маючи перева