Ньюкасл — Мілан
0+

Початок матчу: 13.12.23 22:00.

Сороки в п'ятому турі пропустили виїзну перемогу над ПСЖ на дев'яносто восьмій хвилині через пенальті, 1-1. Джорді двічі потрапили в площину воріт, зробили всього двісті вісімдесят чотири передачі та рідко створювали небезпечні атаки (29-121). Кіпер Поуп здійснив шість сейвів. Дияволи на Сан-Сіро програли Боруссії Дортмунд, 1-3. Усе могло завершитись інакше, якби Жиру на початку першого тайму реалізував пенальті за рахунку 0-0. Сім із сімнадцяти ударів россонері заблокували.

Гру Ньюкасл — Мілан дивитись онлайн, супротивники не визначили найсильнішого в Італії в першому колі, 0-0. Команди набрали по п'ять очок. У разі поразки один із колективів залишиться без євровесни. Містяни в минулих матчах розгромили вдома ПСЖ, 4-1, і двічі поступилися Борусії (0-1, 0-2). За даними Squawka, у попередньому поєдинку Ісак став автором першого гостьового м'яча сорок у ЛЧ за останні двадцять років.

Також у Парижі ультрас напали на вболівальників джорді. Наставник чорно-білих Гау в коментарі ESPN спростував пошук заміни травмованого Поупа поза клубом. У Sunday Mirror писали про цікавість клубу до Льоріса. Аналітик черкаського ЛНЗ Колесник заявив, що була можливість стати скаутом Ньюкасла, щоби стежити за талантами зі Східної Європи. За словами Андрія, війна завадила розпочати переговори. Зустріч Ньюкасл — Мілан дивитись онлайн.

Італійці в Дортмунді розписали нічию з Боруссією, 0-0, а також обмінялися перемогами з ПСЖ (0-3, 2-1). У La Repubblica припускають, що Піолі звільнять, якщо россонері не вийдуть у плей-оф. Зайняти вакантне місце може Абате, який нині працює з молодіжкою. Ібрагімовича призначать старшим радником власників дияволів. Романо стверджує, що ломбардійці домовилися про перехід захисника Бетіса Хуана Міранди в січні за два мільйони євро. За даними Calciomercato, червоно-чорні готові розлучитися з Меньяном, якщо запропонують від дев'яноста мільйонів. Поєдинок Ньюкасл — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.12.23 22:00. Сороки в п'ятому турі пропустили виїзну перемогу над ПСЖ на дев'яносто восьмій хвилині через пенальті, 1-1. Джорді двічі потрапили в площину воріт, зробили всього двісті вісімдесят чотири передачі та рідко створювали небезпечні атаки (29-121). Кіпер Поуп здійснив шість сейвів. Дияволи на Сан-Сіро програли Боруссії Дортмунд, 1-3. Усе могло завершитись інакше, якби