Зоря — Брєйдаблік
0+

Початок матчу: 14.12.23 22:00.

Чорно-білі в п'ятому турі поступилися в Генті, пропустивши тричі вже на п'ятдесят п'ятій хвилині, 1-4. П'ять із десяти ударів мужиків пройшли повз ціль. Бронзовий призер УПЛ частіше фолив (15-10). Колишній чемпіон Ісландії дав бій Маккабі Тель-Авів на Копавогсвьоллур, 1-2. Господарям забили другий м'яч ближче до завершення другого тайму. Зелені одинадцять разів пробили по воротах, але тільки двічі влучили в площину воріт. Підопічні Арнасона активно порушували правила (18-7).

Гру Зоря — Брейдаблік дивитись онлайн, опоненти зустрічалися в першому колі в Рейк'явіку на стадіоні Лаугардальсвьоллур. Тоді луганська команда виявилася сильнішою, 1-0. Чорно-білі посідають третій рядок у квартеті В (чотири очки). Український колектив стартував у групі з нічиєї проти Гента, 1-1, а також програв Маккабі обидва поєдинки (1-3, 2-3). Горбач узяв участь у трьох голах із шести.

Чоловіки відкрили євросезон у четвертому раунді кваліфікації ЛЄ, вилетівши від празької Славії (0-2, 2-1). Поразка минулого туру стала десятою виїзною серед представників УПЛ/Вищої ліги проти суперників із Бельгії. Протистояння Зоря — Брейдаблік дивитись онлайн.

Герреро заявив, що Зоря битиметься за престиж клубу та сподівається перемогти, щоби з непоганим настроєм піти у відпустку. За інформацією Циганика, Костишин може очолити луганський колектив, але пізніше Руслан заявив, що з ним ніхто не зв'язувався. У списку претендентів є Шаран. Захисник Кривбасу Денис Кузик повідомив, що раніше проходив збори із чорно-білими, проте до співпраці справа не дійшла.

Брейдаблік поряд із Чукаричками досі не набирали бали на груповому етапі. Також в обох команд і Бешикташа найслабша оборона (чотирнадцять пропущених). Зелені в Тель-Авіві поступилися Маккабі, 2-3, і двічі програли Генту (0-5, 2-3). У Сванторссона два голи та асист. Поєдинок Зоря — Брейдаблік дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.12.23 22:00. Чорно-білі в п'ятому турі поступилися в Генті, пропустивши тричі вже на п'ятдесят п'ятій хвилині, 1-4. П'ять із десяти ударів мужиків пройшли повз ціль. Бронзовий призер УПЛ частіше фолив (15-10). Колишній чемпіон Ісландії дав бій Маккабі Тель-Авів на Копавогсвьоллур, 1-2. Господарям забили другий м'яч ближче до завершення другого тайму. Зелені одинадцять разів пр