Болонья — Рома
0+

Початок матчу: 17.12.23 19:00.

Фельсінеї в п'ятнадцятому турі здолали Салернітану на Стадіо Арекі, 2-1. Зіркзе оформив дубль на двадцятій хвилині. Хорти впевнено володіли м'ячем (шістдесят п'ять відсотків, шістсот вісімдесят сім пасів). Капітоліні розписали домашню нічию з Фіорентіною, відкривши рахунок на початку першого тайму, 1-1. Вовки догравали вдев'ятьох. Жовто-червоні лише раз потрапили в площину воріт. Московські рідко створювали небезпечні атаки (14-80). Кіпер Патрісіу здійснив сім сейвів.

Протистояння Болонья — Рома дивитись онлайн, сторони провели дванадцять матчів із 2011 року на полі Ренато Даль'Ара. Гості святкували перемогу в шести зустрічах, а в чотирьох випадках суперники не визначили найсильнішого. У трьох із п'яти попередніх поєдинків господарі не пропускали та набрали сім очок. Россоблу посідають сьомий рядок (двадцять п'ять пунктів). Підопічні Мотти замикають трійку учасників Серії А з найнадійнішою обороною. В активі Зіркзе дев'ять результативних дій, у Льюїса Фергюсона п'ять.

Фельсінеї здобули п'ять вікторій в останніх шести домашніх турах. Винятком став матч проти Наполі, 0-0. У листопаді хорти здолали Лаціо, 1-0. У п'яти попередніх зустрічах на своєму полі червоно-сині пропустили тільки один м'яч. Наставник Болоньї заявив, що не вірить в удачу, вважаючи, що Моурінью заслужив свої досягнення, і його кар'єра особливо цінна, оскільки Жозе не виступав на високому рівні як футболіст. Гру Болонья — Рома дивитись онлайн.

Римляни замикають шістку лідерів (двадцять п'ять очок). Вовки забили двадцять вісім голів. Більше тільки в Інтера. Дібала взяв участь у десяти результативних атаках, Лукаку – у восьми, Белотті відзначився тричі та віддав два асисти.

У семи виїздах джалороссі обіграли тільки Сассуоло, 2-1, та Кальярі, 4-1. Раніше капітоліні розійшлися миром із Лаціо в дербі, 0-0. Федерація футболу Італії оштрафувала тренера столичних на сорок тисяч євро через слова на адресу судді матчу проти Сассуоло. Поєдинок Болонья — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.12.23 19:00. Фельсінеї в п'ятнадцятому турі здолали Салернітану на Стадіо Арекі, 2-1. Зіркзе оформив дубль на двадцятій хвилині. Хорти впевнено володіли м'ячем (шістдесят п'ять відсотків, шістсот вісімдесят сім пасів). Капітоліні розписали домашню нічию з Фіорентіною, відкривши рахунок на початку першого тайму, 1-1. Вовки догравали вдев'ятьох. Жовто-червоні лише раз потрапили