Райо Вальєкано — Валенсія
0+

Початок матчу: 19.12.23 20:00.

Бджоли в сімнадцятому турі впустили нічию з Осасуною в Памплоні на дев'яносто п'ятій хвилині, 0-1. П'ять із дев'яти ударів блискавок пролетіли повз ціль. Червоно-смугасті рідше створювали небезпечні атаки (29-51). Кажани на Местальї розійшлися миром із Валенсією, 1-1. Кіпер Мамардашвілі здійснив сім сейвів. Яремчук вийшов у стартовому складі, але його замінили майже в середині другого тайму. Гру Райо Вальєкано — Валенсія дивитись онлайн, опоненти провели в Ла Лізі одинадцять матчів із початку 2000-х на Кампо де Вальєкас. Суперники обмінялися чотирма перемогами, але помаранчеві не вигравали після сезону 2012/13, 4-0. У трьох із п'яти попередніх зустрічей команди ділили очки. За останні десять років господарі не відзначалися лише в кампанії 2015/16, 0-0.

Команди набрали по двадцять очок і перебувають на екваторі таблиці. Підопічні Франсіско Родрігеса розписали вісім мирових. Це другий показник після Мальорки та Бетіса. Альваро Гарсія оформив п'ять результативних дій. У попередніх семи домашніх поєдинках бджоли поступилися тільки Жироні, 1-2. У цьому відрізку столичні засмутили на своєму полі Барселону, 1-1, Сосьєдад, 2-2, та Вільярреал, 1-1. Зустріч Райо Вальєкано — Валенсія дивитись онлайн.

Дуро взяв участь у половині голів Валенсії (сім м'ячів та два асисти). Герра та Фран Перес набрали 3+1 та 1+3. Кажани не перемагають на виїзді у восьми турах поспіль, у яких заробили три пункти. Раніше біло-чорні розійшлися миром з Атлетиком у Більбао, 2-2. Ще в середині серпня помаранчеві здолали в гостях Севілью, 2-1.

Яремчук з'являвся на полі в одинадцяти зустрічах, але відіграв лише двісті сорок сім хвилин. Роман став сьомим українцем за кількістю поєдинків в іспанській еліті. За даними Capology, форвард заробляє в клубі трохи більше двох із половиною мільйонів євро. Вацко заявив, що Валенсія цікавиться Квасницею з Руху. Матч Райо Вальєкано — Валенсія дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.12.23 20:00. Бджоли в сімнадцятому турі впустили нічию з Осасуною в Памплоні на дев'яносто п'ятій хвилині, 0-1. П'ять із дев'яти ударів блискавок пролетіли повз ціль. Червоно-смугасті рідше створювали небезпечні атаки (29-51). Кажани на Местальї розійшлися миром із Валенсією, 1-1. Кіпер Мамардашвілі здійснив сім сейвів. Яремчук вийшов у стартовому складі, але його замінили май