Аль-Ахлі — Аль-Іттіхад
0+

Початок матчу: 15.12.23 20:00.

Червоні дияволи вже вдесяте стартують на FIFA Club World Cup. У червні чемпіон Єгипту завоював африканську ЛЧ, здолавши у фінальному протистоянні марокканський Відад (2-1, 1-1). Тигри на попередній стадії без проблем розгромили новозеландський Окленд Сіті. Підопічні Гальярдо забили всі три м'ячі ще до перерви. Команда завдала двадцять сім ударів (одинадцять у площину воріт) й активно створювала небезпечні атаки (90-42).

Зустріч Аль-Ахлі — Аль-Іттіхад дивитись онлайн, супротивники перетиналися на цій же стадії турніру вісімнадцять років тому, коли найсильніші клуби континентів та футбольних конфедерацій розігрували другий трофей. Тоді колектив із Джидди здобув перемогу в Токіо, 1-0. Це була дебютна участь у змаганні для обох сторін. У 2006 команда з Каїру пройшла до півфіналу, залишивши позаду Окленд Сіті, 2-0.

У 2008 червоні дияволи драматично вилетіли від Пачуки, змарнувавши перевагу у два м'ячі (2-4, овертайм). У 2012 році на цій стадії вдалося здолати японський Санфречче Хіросіма, 2-1, а в наступному турнірі чемпіон Єгипту поступився Гуанчжоу, 0-2. У 2020 році Аль-Ахлі вибив катарський Аль-Духаїль, 1-0, у 2021 – Монтеррей, 1-0, а в минулому змаганні колектив вирвав вікторію над Сіетл Саундерс завдяки єдиному голу на вісімдесят восьмій хвилині. Гру Аль-Ахлі — Аль-Іттіхад дивитись онлайн.

За даними Relevo, Аль-Іттіхад хоче підписати Алабу та готовий платити двадцять мільйонів євро, але Давид вважає за краще залишитися в Реалі. Бензема забив один із голів у минулому раунді. Карім став першим футболістом в історії клубного Мундіалю, який вирізнявся в чотирьох розіграшах трофея.

Раніше форвард в інтерв'ю Ariyadhiah заявив, що задоволений рішенням про переїзд до Саудівської Аравії, адже тут він перебуває серед людей, які люблять спорт. Протистояння Аль-Ахлі — Аль-Іттіхад дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.12.23 20:00. Червоні дияволи вже вдесяте стартують на FIFA Club World Cup. У червні чемпіон Єгипту завоював африканську ЛЧ, здолавши у фінальному протистоянні марокканський Відад (2-1, 1-1). Тигри на попередній стадії без проблем розгромили новозеландський Окленд Сіті. Підопічні Гальярдо забили всі три м'ячі ще до перерви. Команда завдала двадцять сім ударів (одинадцять у площ