Флуміненсе — Аль-Ахлі
0+

Початок матчу: 18.12.23 20:00.

Команда воїнів готується до дебютного матчу в турнірі, оскільки виграла свій перший Кубок Лібертадорес. У вирішальному поєдинку триколірні Ріо здолали аргентинський Бока Хуніорс (2-1, овертайм). Червоні дияволи у чвертьфіналі перемогли в Джидді Аль-Іттіхад, 3-1. Кахраба в другому таймі віддав два асисти. Кіпер Ель-Шенаві відбив пенальті перед перервою. Загалом на рахунку воротаря п'ять сейвів.

Гру Флуміненсе — Аль-Ахлі дивитись онлайн, супротивники ніколи не перетиналися. Номінальні господарі стали десятим бразильським колективом, який будь-коли брав участь у FIFA Club World Cup. Раніше це були Корінтіанс, Васко да Гами, Сан-Паулу, Інтернасьйональ, Сантос, Атлетіко Мінейро, Греміо, Фламенго та Палмейрас. Представники цієї країни одинадцять разів виступали в півфіналі та в семи випадках пробивалися далі. До речі, 2006 року інший бразильський колектив – Інтернасьйональ – вибив на цій стадії саме Аль-Ахлі, а колишній форвард донецького Шахтаря Луїс Адріано забив переможний м'яч, 2-1. Протистояння Флуміненсе — Аль-Ахлі дивитись онлайн. Журналіст Кінселла заявив, що Фулгем у січні спробує купити Андре Нето. Його колега Якобс повідомив про цікавість Ліверпуля до півзахисника. Тоттенгем також розпочав боротьбу за футболіста, а ще в списку претендентів Ліверпуль та Арсенал. Флу сподівається заробити сорок мільйонів євро. Влітку скаузери вже пропонували тридцять мільйонів, але їм відмовили. Марсело завоював тридцять трофеїв і став чотирнадцятим гравцем, якому підкорилися ЛЧ та Копа Лібертадорес.

Аль-Ахлі п'ять разів виступав у півфіналі клубного ЧС та у всіх випадках програвав. Окрім згаданого протистояння з Інтернасьйоналем, у 2012 році червоні дияволи поступилися Корінтіансу, 0-1. У попередніх трьох змаганнях єгипетський гранд вилетів від Реала Мадрид, 1-4, Челсі, 0-1, та Баварії, 0-2. Зустріч Флуміненсе — Аль-Ахлі дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.12.23 20:00. Команда воїнів готується до дебютного матчу в турнірі, оскільки виграла свій перший Кубок Лібертадорес. У вирішальному поєдинку триколірні Ріо здолали аргентинський Бока Хуніорс (2-1, овертайм). Червоні дияволи у чвертьфіналі перемогли в Джидді Аль-Іттіхад, 3-1. Кахраба в другому таймі віддав два асисти. Кіпер Ель-Шенаві відбив пенальті перед перервою. Загалом на