Сассуоло — Дженоа
0+

Початок матчу: 22.12.23 19:30.

У сімнадцятому турі Серії А на Мапей Стедіум у місті Реджо-Емілія відбудеться матч Сассуоло — Дженоа. Пряма трансляція розпочинається о 19:30. Суперники перед очним поєдинком ділять чотирнадцятий рядок у таблиці, набравши по шістнадцять очок. Востаннє команди виходили на поле Читта дель Триколоре в січні 2022 року. Тоді генуезці вийшли вперед уже на сьомій хвилині, але господарі зрівняли рахунок після перерви. Чорно-зеленим точно не допоможе уругвайський форвард Агустін Альварес, який травмував коліно в травні. Участь Віті та Обіянга під питанням. У лазареті червоно-синіх знаходяться Мессіас та Ретегі, а ось Стротман може відновитися до гри.

Прихильники італійського футболу можуть подивитися матч Сассуоло — Дженоа 22.12.2023 на платформі Megogo. Гравці Сассуоло пропустили цього сезону тридцять м'ячів. Тільки Салернітана обороняється гірше. Берарді посідає другий рядок у списку бомбардирів Серії А. Доменіко набрав дванадцять балів за системою гол+пас (9+3), Пінамонті відзначився п'ять разів, а Толян віддав п'ять асистів. У восьми домашніх зустрічах чорно-зелені перемогли тільки Ювентус, 4-2, та Верону, 3-1. У попередніх п'яти поєдинках на Мапей Стедіум підопічні Діонізі заробили тільки два очки.

Гудмундссон забив шість із шістнадцяти м'ячів Дженоа, а Френдруп зробив чотири результативні передачі. Український легіонер генуезців Малиновський відзначився двічі та віддав асист. Тридцятирічний півзахисник з'являвся на полі в тринадцяти турах, і лише в трьох матчах Руслана не включали до стартового складу. Лігурійці програли в шести із семи останніх виїздів в італійській еліті. Винятком стала гостьова зустріч проти Удінезе, 2-2.

Як дивитися прямі трансляції футбольних матчів на Megogo. Онлайн-трансляція матчу Серії А Сассуоло — Дженоа від 22.12.2023 доступна за підпискою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Ви можете обрати собі комфортний тариф. Вибравши підписку, ви отримуєте доступ не тільки до відеотрансляції бою, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 22.12.23 19:30. У сімнадцятому турі Серії А на Мапей Стедіум у місті Реджо-Емілія відбудеться матч Сассуоло — Дженоа. Пряма трансляція розпочинається о 19:30. Суперники перед очним поєдинком ділять чотирнадцятий рядок у таблиці, набравши по шістнадцять очок. Востаннє команди виходили на поле Читта дель Триколоре в січні 2022 року. Тоді генуезці вийшли вперед уже на сьомій хвилині