Мілан — Кальярі
0+

Початок матчу: 02.01.24 22:00.

В 1/8 фіналу Кубка Італії на стадіоні Сан-Сіро відбудеться матч Мілан — Кальярі в однойменному місті. Господарі лише стартують у турнірі згідно з регламентом, оскільки посіли в Серії А позицію вище за дев'яту. Гості в листопаді в рамках минулого раунду здолали Удінезе на виїзді, хоча пропустили першими ближче до середини другого тайму (2-1, овертайм). Підопічні Раньєрі розпочали свій шлях у змаганні на стадії 1/32, здолавши вдома Палермо з другого дивізіону (2-1, ОТ). В обох зустрічах Кубка червоно-сині вирвали перемогу наприкінці другого екстратайму.

Дивитись матч Мілан — Кальярі 02.01.2024 онлайн можна на платформі Megogo.

Міланці в попередньому турнірі вперше вилетіли в 1/8 фіналу за останні чотирнадцять років, поступившись Торіно (0-1, ЕТ). У кампанії 2007/08 дияволи на цьому етапі не змогли пройти Катанію (1-2, 1-1), а через рік у цьому раунді програли Лаціо (1-2, овертайм). У 1990-х ломбардійці тричі зупинялися на майбутній стадії. У розіграші 1993/94 італійський гранд виявився слабшим за П'яченцу (1-1, 0-1), а наступного сезону команду вибив Інтер за підсумками дербі (1-2, 1-2). У змаганні 1998/99 россонері попрощалися зі мріями про трофей через Лаціо (1-1, 1-3).

Кальярі вісімнадцять років поспіль не проходить далі 1/8 фіналу. У цьому відрізку остров'яни дев'ять разів вилітали саме на найближчому етапі. З початку 2000-х сардинці здобули єдину перемогу в цьому раунді 2004 року, коли вдома здолали Лаціо, 2-1. У кампанії 1999/00 червоно-сині обіграли на майбутній стадії Парму (1-0, 2-2). У Кубку Італії 1995/96 колектив пробився до чвертьфіналу, залишивши позаду Сампдорію, 2-1.

Як дивитись онлайн-трансляцію матчів на Megogo.

Пряма трансляція гри Кубка Італії Мілан — Кальярі від 02.01.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформивши підписку, ви отримуєте не тільки доступ до відеотрансляції матчів, а й до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів з опцією паузи та запису, зокрема і спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 02.01.24 22:00. В 1/8 фіналу Кубка Італії на стадіоні Сан-Сіро відбудеться матч Мілан — Кальярі в однойменному місті. Господарі лише стартують у турнірі згідно з регламентом, оскільки посіли в Серії А позицію вище за дев'яту. Гості в листопаді в рамках минулого раунду здолали Удінезе на виїзді, хоча пропустили першими ближче до середини другого тайму (2-1, овертайм). Підопічні Ра