Уніоністас — Вільярреал
0+

Початок матчу: 08.01.23 17:30.

В 1/16 фіналу Кубка Іспанії на стадіоні Рейна Софія в Саламанці відбудеться матч Уніоністас - Вільярреал. Господарі, які виступають у третьому дивізіоні, у першому раунді перемогли на виїзді Герніку з Сегунди Б, 2-0. На минулому етапі команда з Кастилії і Леона вибила на своєму полі хіхонський Спортінг, який нині представляє другу лігу, 2-0. Планас відзначався точним ударом в обох зустрічах. Жовта субмарина розгромила Чіклану з регіональної першості Андалусії, 5-0, і здолала Самору з четвертого дивізіону (2-1, овертайм). Трігерос забив три м'ячі, Моралес двічі вражав ворота суперників.

Megogo покаже матч Уніоністас - Вільярреал 07.01.2024 онлайн. Клуб Уніоністас створила група вболівальників у 2013 році після розформування Саламанки, що проіснувала дев'яносто років. Клуб не є наступником вершників. У той самий період деякі менеджери розформованої команди заснували нову на базі резерву, щоб зберегти історію, і цей проєкт зараз виступає в Терсері під назвою Саламанка UDS. Що ж стосується Уніоністас, то вони всього три рази брали участь у Копа дель Рей. У сезонах 2018/19 і 2021/22 представники району Кампо-Чарро вилітали в 1/32 фіналу. У кампанії 2019/20 колектив із Кастилії та Леона зміг пробитися в прийдешню стадію, але поступився Реал Мадриду, 1-3. Вільярреал із 1997 року в чотирьох випадках припиняв боротьбу за трофей на цьому етапі. У турнірах 2000/01 і 2008/09 валенсійці програли Гранаді (1-1, 2-4 по пенальті) і Полідепортіво (0-5, 1-1). У змаганнях 2011/12 та 2021/22 жовтий підводний човен пропустив далі Мірандес (1-1, 0-2) та хіхонський Спортинг, пропустивши вирішальний м'яч від українця Милованова на вісімдесят восьмій хвилині, 1-2.

Як подивитися трансляцію футбольного матчу на платформі Megogo.

Пряма трансляція гри Кубка Іспанії Уніоністас - Вільярреал від 07.01.2024 доступна з передплатами Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який зручний тариф. Оформивши передплату, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів з можливістю паузи та запису, зокрема й спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 08.01.23 17:30. В 1/16 фіналу Кубка Іспанії на стадіоні Рейна Софія в Саламанці відбудеться матч Уніоністас - Вільярреал. Господарі, які виступають у третьому дивізіоні, у першому раунді перемогли на виїзді Герніку з Сегунди Б, 2-0. На минулому етапі команда з Кастилії і Леона вибила на своєму полі хіхонський Спортінг, який нині представляє другу лігу, 2-0. Планас відзначався точн