Альмерія — Жирона
0+

Початок матчу: 14.01.24 15:00.

У двадцятому турі іспанської Ла Ліги на стадіоні Хуегос Медітерранеос пройде матч Альмерія — Жірона. Господарі замикають таблицю (п'ять очок), а гості перебувають у другому рядку (сорок вісім балів). Суперники перетиналися в Андалусії одинадцять разів із 2011 року. Десять зустрічей відбулося в другому дивізіоні. Аутсайдер здобув п'ять домашніх перемог, а в чотирьох випадках команди розписали нічию, включно з трьома результатами з рахунком 0-0. Червоно-білі не відзначалися на своєму полі в трьох із попередніх чотирьох поєдинків. Минулого сезону господарі вели 3-0 до перерви. У другому таймі каталонці забили два м'ячі, не реалізували пенальті, а ще один гол скасували через офсайд.

Дивитися матч Альмерія — Жирона 14.01.2024 онлайн можна на платформі Megogo. Колектив, що приймає, пропускає найчастіше й досі не перемагав у поточній першості. У чотирьох з останніх шести домашніх турів андалусійці ділили очки з опонентами, зокрема з Бетісом, 0-0. Аррібас та Рамазані записали до активу по шість результативних дій. Форвард Хуан Гутьєррес повернувся до клубу після п'ятимісячної оренди в уругвайському Бостон Рівер (чотири голи в тринадцяти зустрічах).

У Жирони найбільш атакувальні футболісти в Чемпіонаті (сорок шість точних ударів). У попередніх восьми виїздах каталонці здобули сім вікторій, зокрема над Барселоною, 4-2. Успішну серію перервав Бетіс, 1-1. Довбик набрав шістнадцять балів за системою гол+пас (11+5), Савіо – десять (5+5), Стуані – вісім (6+2). За даними Mundo Deportivo, біло-червоні розглядають на позицію центргава Маріо Мартіна (академія Реала), Ніко Гонсалеса (Порту) та Єзекіїля Фернандеса (Бока Хуніорс). Астон Вілла поповнила список претендентів на Довбика разом із Челсі, Атлетіко та Тоттенгемом.

Як дивитися трансляцію гри на медіасервісі Megogo. Трансляція матчу Ла Ліги Альмерія — Жирона від 14.01.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Оформляючи підписку, ви отримуєте не тільки доступ до відеотрансляції матчів, а й до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 14.01.24 15:00. У двадцятому турі іспанської Ла Ліги на стадіоні Хуегос Медітерранеос пройде матч Альмерія — Жірона. Господарі замикають таблицю (п'ять очок), а гості перебувають у другому рядку (сорок вісім балів). Суперники перетиналися в Андалусії одинадцять разів із 2011 року. Десять зустрічей відбулося в другому дивізіоні. Аутсайдер здобув п'ять домашніх перемог, а в чотирьо