Жирона — Райо Вальєкано
0+

Початок матчу: 17.01.24 22:30.

Протистояння в 1/8 фіналу Кубка Іспанії Жирона — Райо Вальєкано пройде на полі Мунісіпал де Монтіліві в Жироні в Іспанії. Трансляція розпочнеться о 22:30 за київським часом. Раніше ці конкуренти грали 11 листопада 2023 року в Прімері. Тоді перемога дісталася Жироні, 2-1. Попередні результати суперників у Кубку такі: Жирона пройшла Ельче, 2-1, а Райо-Вальєкано воювали з Уескою, 2-0.

Фанати Кубка Іспанії можуть подивитися сутичку Жирона — Райо Вальєкано на платформі Megogo.

Після того, як Жирона зіграла внічию у виїзному матчі з Альмерією у двадцятому турі Чемпіонату Іспанії, клуб тимчасово піднявся на вершину турнірної таблиці. Битва була непростою. Проблеми для Анхеля Мічела виникли через вилучення, особливо через втрату провідного захисника Давіда Лопеса, який пропустить наступні три гри через дискваліфікацію. Півзахисник Альош Гарсія також дістав червону картку на вісімдесятій хвилині. У перших двадцяти турах Прімери біло-червоні зазнали поразки лише від мадридського Реала, 0-3. Крім того, чотири рази команда зіграла внічию. Цікаво відзначити, що Довбик посідає лідерську позицію в Чемпіонаті Іспанії за часом, витраченим на забиття голів, серед футболістів, які відіграли понад тисячу хвилин. У середньому йому потрібно 101,1 хвилини, щоб відзначитися голом.

В останніх семи турах Чемпіонату Іспанії Райо Вальєкано здобув перемогу лише над Хетафе, 2-0. Вони зіграли внічию з Барселоною, 1-1, та Сельтою, 0-0. Водночас зазнали поразки від Жирони, 1-2, Атлетіка з Більбао, 0-4, Осасуни, 0-1, і Валенсії, 0-1. Бджоли на попередньому етапі Кубка мали труднощі, перемігши Еклано з рахунком 2-0 у додатковий час. У двадцяти матчах у Ла Лізі вони забили всього вісімнадцять м'ячів, а пропустили двадцять чотири.

Як переглянути прямі футбольні трансляції на Megogo. Онлайн-трансляція чергового туру Кубка Іспанії Жирона — Райо Вальєкано доступна за підпискою Спорт, Максимальна, Максимальна + благодійність. Ви можете вибрати варіант, що сподобався. Оформивши передплату, отримайте доступ не лише до футбольних подій, а й до сотень аудіокниг та подкастів, великої бібліотеки серіалів, фільмів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних.

Початок матчу: 17.01.24 22:30. Протистояння в 1/8 фіналу Кубка Іспанії Жирона — Райо Вальєкано пройде на полі Мунісіпал де Монтіліві в Жироні в Іспанії. Трансляція розпочнеться о 22:30 за київським часом. Раніше ці конкуренти грали 11 листопада 2023 року в Прімері. Тоді перемога дісталася Жироні, 2-1. Попередні результати суперників у Кубку такі: Жирона пройшла Ельче, 2-1, а Райо-Вальєкано воюв