Наполі — Інтер
0+

Початок матчу: 22.01.24 21:00.

У фіналі тридцять шостого Суперкубку Італії на KSU Stadium у саудівському Ер-Ріяді пройде матч Наполі — Інтер. Суперники вперше розіграють трофей в очному протистоянні. Минулої стадії партенопейці розгромили Фіорентіну, 3-0. Дзербін вийшов на поле на вісімдесят першій хвилині за рахунку 1-0 та оформив дубль. Окрім того, фіалки наприкінці першого тайму не реалізували пенальті. Змії аналогічним чином розбили Лаціо в півфіналі. Форвард чорно-синіх Лаутаро Мартінес напередодні поєдинку заявив, що для перемоги над чемпіоном країни доведеться попітніти.

Медіасервіс Megogo транслює матч Наполі — Інтер 22.01.2024 онлайн.

Номінальні господарі лише вп'яте претендують на Суперкубок. У двох випадках забирали трофей додому. У 1990 році Наполі розгромив Ювентус, 5-1, а у 2014 знову обіграв туринський гранд (2-2, 6-5 за пенальті). У 2012 сині знову зустрічалися зі старою синьйорою (2-4, овертайм), як і у 2020, 0-2. У першій половині минулого десятиліття адзуррі виборювали перемогу в турнірі в Пекіні та Досі.

Для Інтера найближчий поєдинок стане дванадцятим у рамках змагання. Нерадзуррі зрівнялися за цим показником зі своїм важливим суперником – Міланом. Ломбардійці вибороли сім вікторій. Уперше це сталося ще 1989 року (Сампдорія, 2-0). Наступного Суперкубка довелося чекати на шістнадцять років: нинішній лідер Серії А здолав Юве (1-0, ОТ). У 2006, 2008 та 2010 змії обіграли Рому (4-3, екстратайм; 2-2, 6-5 за пенальті та 3-1). У двох попередніх розіграшах чорно-сині розібралися зі старою синьйорою (2-1, ЕТ) та розгромили Мілан, 3-0.

Як дивитись онлайн-трансляцію гри на Megogo.

Трансляція матчу Суперкубку Італії Наполі — Інтер від 22.01.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна чи Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 22.01.24 21:00. У фіналі тридцять шостого Суперкубку Італії на KSU Stadium у саудівському Ер-Ріяді пройде матч Наполі — Інтер. Суперники вперше розіграють трофей в очному протистоянні. Минулої стадії партенопейці розгромили Фіорентіну, 3-0. Дзербін вийшов на поле на вісімдесят першій хвилині за рахунку 1-0 та оформив дубль. Окрім того, фіалки наприкінці першого тайму не реалізува