Мальорка — Жирона
0+

Початок матчу: 24.01.24 20:30.

В 1/4 фіналу Кубка Іспанії на Естадіо Son Moix на Балеарських островах зіграють матч Мальорка — Жирона. Команди стартували на стадії 1/64. Господарі пройшли Бойро, 4-0, Егуес із Сегунди Б, 3-0, а також представників другого дивізіону – Бургос, 3-0, і Тенеріфе (1-0, овертайм). Пратс забив чотири м'ячі і віддав асист, у Ларіна три голи та передача. Гості вибили учасників четвертої ліги Сан-Роке, 2-1, та Оріуелу, 5-2, обіграли Ельче із Сегунди, 2-0, та Райо Вальєкано, 3-1. Стуані завдав чотири точні удари, а Довбик відзначився результативним пасом.

Дивитись матч Мальорка — Жирона 24.01.2024 онлайн можна на Megogo.

Господарі десять разів брали участь на даному етапі з 1991 року. У сезонах 1994/95 та 1998/99 пірати вилетіли від Валенсії (1-0, 0-4) та Депортіво Ла-Коруньї (1-1, 0-1). У кампаніях 2000/01 та 2011/12 кіноварні пропустили далі Сельту (1-3, 2-1) та Більбао (0-1, 0-2). У розіграшах 2007/08 та 2009/10 червоно-чорні двічі поступилися Хетафе (0-1, 2-1 та 1-2, 1-0). Два роки тому остров'яни програли Райо Вальєкано, 0-1. У Копа дель Рей 1997/98, 2002/03 та 2008/09 команда подолала цю стадію, перемігши Атлетік (1-2, 1-0), Реал Мадрид (1-1, 4-0) та Бетіс (1-0, 0-0).

Жирона лише вдруге в історії вийшла до чвертьфіналу. Вперше це сталося нещодавно – у турнірі 2018/19. Тоді каталонці вилетіли від вершкових, відкривши рахунок на Сантьяго Бернабеу вже на сьомій хвилині (2-4, 1-3). Наставник біло-червоних Мічел зізнався, що є хвилювання, адже клуб ніколи не пробивався до півфіналу. Попри травмонебезпечний епізод у матчі Ла Ліги проти Севільї, Довбик братиме участь у майбутньому поєдинку.

Як дивитись пряму трансляцію гри на Megogo.

Трансляція матчу Кубка Іспанії Мальорка — Жирона від 24.01.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 24.01.24 20:30. В 1/4 фіналу Кубка Іспанії на Естадіо Son Moix на Балеарських островах зіграють матч Мальорка — Жирона. Команди стартували на стадії 1/64. Господарі пройшли Бойро, 4-0, Егуес із Сегунди Б, 3-0, а також представників другого дивізіону – Бургос, 3-0, і Тенеріфе (1-0, овертайм). Пратс забив чотири м'ячі і віддав асист, у Ларіна три голи та передача. Гості вибили учас