Копенгаген — Манчестер Сіті
0+

Початок матчу: 13.02.24 22:00.

У рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться перший матч протистояння Копенгаген — Манчестер Сіті на стадіоні Паркен. Суперники чотири рази перетиналися з початку 2000-х. В 1/16 КУЄФА 2008/09 команди розписали нічию в Данії, а господарі зрівняли рахунок лише на дев'яносто першій хвилині, 2-2. Також сторони не визначили найсильнішого і на груповій стадії ЛЧ 2022/23, 0-0. Тоді левам пощастило, адже в першому таймі містяни не реалізували пенальті, залишились у меншості, а також забили м'яч із порушенням правил. У трьох очних зустрічах чинний володар трофею відзначався мінімум двічі.

Медіасервіс Megogo транслюватиме матч Копенгаген — Манчестер Сіті 13.02.2024 онлайн. Підопічні Неструпа розпочали свій шлях ще в другому раунді кваліфікації. У відбірному циклі столичний клуб вибив ісландський Брейдаблік (2-0, 6-3), празьку Спарту (0-0, 3-3, 4-2 за пенальті) та польський Ракув (0-0, 1-0). У квартеті А данський гранд набрав вісім очок і фінішував другим. Леви зустрічалися з Манчестером Юнайтед (0-1, 4-3), Баварією (1-2, 0-0) та Галатасараєм (2-2, 1-0). З урахуванням літніх поєдинків Діогу Гонсалвеш оформив сім балів за системою гол+пас (3+4).

Манчестер Сіті виграв усі шість турів у групі G (вісімнадцять пунктів). Лише містяни та Реал Мадрид досягли максимального результату на минулому етапі. Крім того, колектив Гвардіоли забив найбільше (вісімнадцять м'ячів). Представник АПЛ перетинався у своєму квартеті із Црвеною Звездою (3-1, 3-2), РБ Лейпциг (3-1, 3-2) та Янг Бойз (3-1, 3-0). У Голанда п'ять точних ударів та асист, а Хуліан Альварес та Фоден записали до активу по п'ять гольових дій.

Як дивитися онлайн-трансляцію матчу на Megogo. Пряма трансляція гри Ліги чемпіонів Копенгаген — Манчестер Сіті від 13.02.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформляючи підписку, аудиторія отримує доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 13.02.24 22:00. У рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться перший матч протистояння Копенгаген — Манчестер Сіті на стадіоні Паркен. Суперники чотири рази перетиналися з початку 2000-х. В 1/16 КУЄФА 2008/09 команди розписали нічию в Данії, а господарі зрівняли рахунок лише на дев'яносто першій хвилині, 2-2. Також сторони не визначили найсильнішого і на груповій стадії ЛЧ 2022/