Лаціо — Баварія
0+

Початок матчу: 14.02.24 22:00.

В 1/8 Ліги чемпіонів відбудеться перший матч Лаціо — Баварія на Стадіо Олімпіко в Римі. Команди перетиналися три роки тому на цій же стадії. Тоді мюнхенський клуб розгромив суперника з рахунком 4-1 і тричі відзначився ще до перерви. Дзакканьї не допоможе господарям через травму. У лазареті гостей перебуває дев'ять футболістів (Асеко, Бухман, Коман, Альфонсо Дейвіс, Лаймер, Марушич, Буна Сарр та Перец). Під питанням участь новачка червоних Сарагоси, якого спочатку планували інтегрувати до команди вже влітку.

Дивитися матч Лаціо — Баварія 14.02.2024 онлайн на сервісі Megogo. Представник Серії А посів друге місце у квартеті Е за підсумками групового етапу (десять очок). Капітоліні зустрічалися з Атлетіко (1-1, 0-2), Феєнордом (1-0, 1-3) та Селтіком (2-0, 2-1). Іммобіле відзначився тричі. До попереднього протистояння з ФК Голлівуд біло-блакитні ще не пробивалися до 1/8 фіналу. Утім, орли брали участь у чвертьфіналі 1999/00, оскільки тоді був інший формат і коротший за плей-оф. На рахунку б'янкочелесте десять поєдинків у турнірі з німецькими клубами. У домашніх зустрічах римляни здобули три перемоги та в одному випадку розписали нічию.

Баварія впевнено очолила квартет А (шістнадцять балів). Чемпіон Німеччини грав із МЮ (1-0, 4-3), Копенгагеном (0-0, 2-1) та Галатасараєм (2-1, 3-1). В активі Кейна чотири точні удари і три асисти, Мусіала оформив три результативні дії. Зірка Півдня шістнадцятий сезон поспіль вийшла з групи ЛЧ. У цьому проміжку мюнхенський колектив вилітав лише в кампаніях 2010/11 (Інтер, 1-0, 2-3) та 2018/19 (Ліверпуль, 0-0, 1-3). Також червоні не подолали етап у турнірах 2003/04 (Реал М, 1-1, 0-1) та 2005/06 (Мілан, 1-1, 1-4).

Як переглянути трансляцію гри на медіаплатформі Megogo. Онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів Лаціо — Баварія від 14.02.2024 доступна за наявності підписки Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який із тарифів. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 14.02.24 22:00. В 1/8 Ліги чемпіонів відбудеться перший матч Лаціо — Баварія на Стадіо Олімпіко в Римі. Команди перетиналися три роки тому на цій же стадії. Тоді мюнхенський клуб розгромив суперника з рахунком 4-1 і тричі відзначився ще до перерви. Дзакканьї не допоможе господарям через травму. У лазареті гостей перебуває дев'ять футболістів (Асеко, Бухман, Коман, Альфонсо Дейвіс