Феєнорд — Рома
0+

Початок матчу: 15.02.24 19:45.

В 1/16 Ліги Європи на стадіоні Де Кейп у Роттердамі пройде перший матч Феєнорд — Рома. За останні дев'ять років команди перетинали п'ять разів. У сезоні 2014/15 жереб звів суперників на аналогічному етапі турніру. Італійський колектив виграв у Нідерландах, а господарі на п'ятдесят четвертій хвилині залишились у меншості, 2-1. Торік гордість Півдня перемогла вдома у чвертьфіналі, а Пеллегріні міг вивести вовків уперед, але не реалізував пенальті, 1-0. За десять років чемпіон Ередивізі провів одинадцять зустрічей проти учасників Серії А та здобув чотири вікторії в п'яти поєдинках на своєму полі.

Медіасервіс Megogo транслюватиме перший матч Феєнорд — Рома 15.02.2024 онлайн.

Підопічні Слота до п'ятого туру групового етапу боролися за вихід у плей-оф ЛЧ. Колектив із Південної Голландії посів третій рядок у квартеті Е (шість очок). Роттердамський клуб зустрічався із Селтіком (1-2, 2-0), Атлетіко (1-3, 2-3) та Лаціо (0-1, 3-1). Сантьяго Хіменес забив два м'ячі та віддав асист. З початку 2000-х гордість Півдня чотири рази грала в 1/16 змагання. У сезоні 2001/02 Феє пройшов Фрайбург (1-0, 2-2), у кампанії 2004/05 поступився лісабонському Спортінгу (1-2, 1-2). У розіграші 2006/07 їх дискваліфікували, оскільки вболівальник на матчі групового етапу кинув у футболіста Блекберна скляну ємність. Рома посіла другу позицію у квартеті G ЛЄ (тринадцять балів). Вовки на минулій стадії пропустили чотири м'ячі, і лише Баєр захищався краще. Жовто-червоні зустрічалися із Шерифом (3-0, 2-1), Серветтом (4-0, 1-1) та празькою Славією (2-0, 0-2). Лукаку відзначився п'ять разів та зробив передачу. Джаллороссі у восьми випадках виступали на цій стадії з початку 2000-х (чотири перемоги та три поразки на виїзді).

Як дивитись онлайн-трансляцію гри на Megogo.

Трансляція битви Ліги Європи Феєнорд — Рома від 15.02.2024 доступна з підписками Спорт, Максимальна та Максимальна + благодійність. Можна вибрати один із тарифів. Оформивши підписку, ви отримуєте доступ і до відеотрансляції матчів, і до великої бібліотеки фільмів, серіалів та мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, а також сотень аудіокниг та подкастів.

Початок матчу: 15.02.24 19:45. В 1/16 Ліги Європи на стадіоні Де Кейп у Роттердамі пройде перший матч Феєнорд — Рома. За останні дев'ять років команди перетинали п'ять разів. У сезоні 2014/15 жереб звів суперників на аналогічному етапі турніру. Італійський колектив виграв у Нідерландах, а господарі на п'ятдесят четвертій хвилині залишились у меншості, 2-1. Торік гордість Півдня перемогла вдома у