Атлетіко — Атлетік
0+

Початок матчу: 07.02.24 22:30.

Прихильники Кубка Іспанії можуть подивитися битву Атлетіко — Атлетік на платформі Megogo.

Атлетіко у своїй історії десять разів перемагали в Кубку Короля. Востаннє це сталося у 2013 році. В 1/8 фіналу вони здобули важливу удачу в дербі мадридського над попереднім володарем трофею, Реалом, у додатковий час із рахунком 4-2. На відміну від свого майбутнього суперника, команда Ернесто Вальверде розпочала свій шлях у поточному розіграші Кубка Короля з першого раунду. Індіанці не зазнали поразки вдома вже більше року, проте нещодавно серія перемог на Метрополітано із двадцяти матчів перервалася. Цікаво відзначити, що перед цією серією Кольчонерос не змогли здолати Хетафе. Однак перед різдвяною перервою склад чудово впорався з мадридською командою на своєму полі, здобувши впевнену перемогу з рахунком 2-0.

У новому році Атлетік виграв два дербі поспіль, 3-0, на виїзді в Ейбара в 1/16 фіналу та, 2-0, вдома в Алавеса в 1/8. Проте у чвертьфіналі баски вже не вперше за останні кілька років залишили за бортом турніру Барселону. Також леви пройшли каталонців у додатковий час, забивши супернику два голи, авторами яких стали брати Вільямси, 4-2. Леви є одним із найуспішніших клубів в історії Кубка Короля, у них друга за кількістю перемог кількість перемог у турнірі – 23, що на вісім менше, ніж у Барселони, яка є абсолютним рекордсменом. До того ж варто зазначити, що колектив може похвалитися унікальним здобутком: вони вперше в історії дійшли до півфіналу Копа дель Рей п'ятий раз поспіль, що нікому не вдавалося після реформи турніру.

Як переглянути прямі футбольні трансляції на Megogo.

Онлайн-демонстрація чергового туру Кубка Іспанії Атлетіко — Атлетік доступна за підпискою Спорт, Максимальна + благодійність, Максимальна. Ви можете вибрати тариф, що сподобався. Оформивши підписку, отримайте доступ не лише до футбольних подій, а й до 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема спортивних, сотень аудіокниг та подкастів, великої бібліотеки серіалів, фільмів та мультфільмів.

Початок матчу: 07.02.24 22:30. На стадіоні Сівітас Метрополітано в Мадриді в Іспанії відбудеться перший матч півфіналу Кубка Короля 2023-24 Атлетіко — Атлетік. Раніше ці противники зустрічалися 16 грудня в рамках Прімери. Тоді вперед вийшов Атлетік, 2-0. А в Кубку в суперників такі показники: Атлетіко пройшов Севілью, 1-0, а Атлетік зіграв із Барселоною, 4-2. Прихильники Кубка Іспанії можуть