Баварія — Лаціо
0+

Початок матчу: 05.03.24 22:00.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на Альянц Арені пройде матч-відповідь Баварія — Лаціо. У Римі орлята виграли 1–0 завдяки пенальті, а Упамекано залишив німецький гранд у меншості в середині другого тайму. Три роки тому суперники перетиналися в турнірі на цій же стадії. Тоді червоні здолали італійську команду в Мюнхені, 2–1. У лазареті господарів перебувають Бухманн, Коман, Боєй, Мазраві, Марушич і Буна Сарр. Також під питанням участь Гнабрі та Сане. У складі капітоліні відсутні тільки травмовані Ровелла й Патрік.

Медіасервіс Megogo транслюватиме матч Баварія — Лаціо 05.03.2024 онлайн. ФК Голлівуд восени очолював квартет А (шістнадцять очок), у якому також виступали Копенгаген (0–0, 2–1), МЮ (1–0, 4–3) і Галатасарай (2–1, 3–1). Кейн набрав сім балів за системою гол+пас (4+3). Тухель заявив, що його підопічні мають намір перемогти з різницею у два м’ячі. Мюллер зізнався, що думав про майбутній поєдинок два з половиною тижні. Томас відзначив магію домашніх ігор ЛЧ у Мюнхені, а також напругу, яку відчувають футболісти та вболівальники в таких випадках, коли відступати нікуди. У Римі ротен завдали сімнадцять ударів по воротах, але жодного разу не влучили у ворота.

Лаціо фінішував другим у групі Е (десять пунктів). Столичний клуб грав проти Атлетіко (1–1, 0–2), Феєнорда (1–0, 1–3) і Селтіка (2–0, 2–1). Іммобіле забив чотири м’ячі. Саррі заявив, що для виходу у чвертьфінал недостатньо захищатися сто хвилин і потрібно намагатися атакувати. Тренер додав, що команді потрібно діяти сміливо, цілеспрямовано, демонструвати дух, бути зарядженими й готовими до самопожертви.

Як подивитися трансляцію матчу на платформі Megogo. Трансляція битви Ліги чемпіонів Баварія — Лаціо від 05.03.2024 доступна за наявності передплати Спорт, Максимальна або Максимальна + благодійність. Можна вибрати будь-який комфортний тариф. Оформивши передплату, ви отримуєте доступ як до відеотрансляції матчів, так і до великої бібліотеки фільмів, серіалів і мультфільмів, 300+ телеканалів із можливістю паузи та запису, зокрема і спортивних, а також сотень аудіокниг і подкастів.

Початок матчу: 05.03.24 22:00. В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на Альянц Арені пройде матч-відповідь Баварія — Лаціо. У Римі орлята виграли 1–0 завдяки пенальті, а Упамекано залишив німецький гранд у меншості в середині другого тайму. Три роки тому суперники перетиналися в турнірі на цій же стадії. Тоді червоні здолали італійську команду в Мюнхені, 2–1. У лазареті господарів перебувають Бухманн, Ко